in

LOLLOL WTFWTF SinirliSinirli FenaFena OMGOMG AğlaAğla

Whatsapp Telefonsuz Giriş Mümkün Olabilecek

cropped whatsapp promo 800x440 758x426 - Whatsapp Telefonsuz Giriş Mümkün Olabilecek

WhatsApp telefonsuz giriş için tahmini kuvvetli olan bir yayıncı olan WABetaInfo yeni bir tahminde bulundu. Yaptığı açıklama doğrultusunda WhatsApp artık telefon bağlantısına gerek duymadan bilgisayarlar üzerinden kullanılabilecek. Daha önceden yaptığı tahminlerle de doğru çıkan WABetaInfo’nun bu tahmini üzerine atılan Tweet’i sizlerle paylaşacağız. Ayrıca WhatsApp bildiğiniz üzere bilgisayarlar üzerinden günümüzde de kullanılabiliyor. Web WhatsApp için bilgileri de yine yazımızın devamında bulabileceksiniz. WhatsApp telefonsuz girişler hakkında daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Whatsapp Telefonsuz Giriş

Screenshot 1 13 - Whatsapp Telefonsuz Giriş Mümkün Olabilecek

Dünya çapında 1,5 milyar kullanıcıya sahip olan platform devrim yaratacak bir özellik ile ön plana çıkmaya hazırlanıyor. İlk paragrafta belirttiğimiz üzere bu bilgi resmî bir bilgi değildir. Fakat WABetaInfo daha önce WhatsApp hakkında yaptığı tüm tahminlerini tutturmuştu. Şimdi ise Twitter platformu üzerinden yeni bir duyuru ile gündeme geldi. Yukarıdaki resimden de gördüğünüz gibi yapılan açıklamada kişisel bilgisayarınız üzerinden Android, iOS ve Windows telefonları kapalı olduğu halde WhatsApp kullanabileceksiniz yazmaktadır. Bu özelliğin iOS telefonlardaki 2.19.80.16 WhatsApp güncellemesi ile geleceği tahmin edildi. Android sürümleri ve Windows telefonlar için özellik ne zaman aktif olur henüz net bir bilgi yok. Kaldı ki iOS telefonlar için bile bu sürümde geleceğinin bir garantisi yok. Tahminlerini her zaman tutturan WABetaInfo bu sefer doğru tahminde bulunabilecek mi hep beraber göreceğiz.

WhatsApp Uygulamasını Web Sürümünden Kullanabiliyorsunuz

0x0 whatsappin gizli tehlikesi ortaya cikti whatsappta sevgilinize gelen mesajlari okuyabilirsiniz whatscan uygulamasi nedir 1563694325855 - Whatsapp Telefonsuz Giriş Mümkün Olabilecek

Hayatımıza çok daha önce giren bir özellik Web WhatsApp uzun aylardan beri kullanılabiliyor. Fakat Web Whatsapp kullanabilmek için telefonunuzun açık ve internet bağlantınızın aktif olması gerekmektedir. Böylece telefonunuza gelen mesajları bilgisayarda tarayıcı yardımı ile veya WhatsApp’ın masaüstü uygulaması yardımıyla açabiliyor, akıcı bir şekilde sohbet edebiliyorsunuz. Eğer telefonunuz şarjda ise veya klavyeden daha rahat yazmak istiyorsanız bu özellik can kurtarıcı olabiliyor.

Web WhatsApp Nasıl Kullanılır?

Web WhatsApp kullanmak için önünüzde iki türlü alternatif bulunmaktadır. Önce basit olandan başlayalım. Basit olan seçenekte herhangi bir şey indirmenize gerek kalmıyor. Web.whatsapp.com adresine tarayıcınız üzerinden giriş yapıyorsunuz. Ardından telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açıyorsunuz. Telefonda WhatsApp uygulamasındayken sağ üstteki üç nokta yani ayarlar işaretine dokunup “Web Whatsapp” seçeneğine dokunuyorsunuz. Karşınıza QR kod okuyucu ekranı çıkacaktır. Şimdi bu alanı kapatmadan tekrardan tarayıcınıza dönün ve oradaki QR kodunu telefonunuza okutun. Artık Web WhatsApp kullanıma hazır.

Screenshot 2 9 - Whatsapp Telefonsuz Giriş Mümkün Olabilecek

İkinci seçenek ise Web WhatsApp uygulamasını bilgisayarınıza indirmek olacaktır. Bunun için whatsaapp.com sitesine giriş yapın. Sağ üst sekmelerden “Download” yazısına tıklayın. Windows kullanan kişiler Windows sürümünü, Mac OS kullananlar da Mac OS sürümünü indirip çıkan setubu bilgisayarına kursunlar. Karşınıza tarayıcıdaki gibi bir ekran gelecektir. Yukarıdaki doğrulama adımlarını aynı şekilde uygulama üzerinde de yapabilir, aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla bu tür yazıları okumak için “Teknoloji” alanımızı takip edebilirsiniz.

Arama Terimleri:

whatsapp telefonsuz hesap girişi

Report

Ne Düşünüyorsun?

6 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
cropped psstore.0 150x150 - PlayStation Yaz İndirimleri Kullanıcılara Sunuldu

PlayStation Yaz İndirimleri Kullanıcılara Sunuldu

cropped 544d7053 107d 430d aad6 104563bf67fe 150x150 - Apex Legends Başarılı Olmak İçin Taktikler

Apex Legends Başarılı Olmak İçin Taktikler