in

WhatsApp için Yeni Özellikler Yolda

WhatsApp için Yeni Özellikler Yolda
WhatsApp için Yeni Özellikler Yolda

WhatsApp için yeni özellikler yolda geliyor. WhatsApp, sıklıkla güncellenen ve yeni eklenen özellikleri ile tekrar gündeme geldi. WhatsApp, Gelecek olan yeni özellikler arasında duruma yüklemeden ve bir kişiye göndermeden önce videoları sessize alarak kullanabileceğiniz yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Android aracılığıyla sosyal medya kullanan kişiler için ilk aşamada bir özellik olsa da iPhone kullanıcıları için yakın zamanda gelmesi mümkün görünen bir özellik olarak bizlerle buluşuyor.

Bununla birlikte, iPhone kullanıcılarını kapsayan yeni bir özellik daha gelecek. Gelecek olan bir diğer özellik ise ‘’daha sonra oku’’ olarak adlandırılıyor. Bunun yanında, kullanıcıların mevcut Arşivlenmiş Sohbetler özelliğinin de daha iyi bir sürüm ile geliştirilerek kullanılmasına olanak sağlanıyor.

WhatsApp için Yeni Özellikler

WABetalinfo, Android’i kapsayan WhatsApp’ın 2.20.207.2 beta sürümünün, kullanıcıların durumu yüklemeden önce ya da diğer kişilere göndermeden önce videoları sessize alabilecekleri bir özelliğe değindi. Bu özelliği kullanmak içinse paylaşılan ekran görüntüsünden, videoyu düzenlemek amaçlı dosya boyutu ve süre ayrıntılarının yanında yer alan hoparlör simgesine dokunmak gerekiyor. Bu işlemle birlikte gönderilen videonun sesi kapatılmış oluyor.

Yeni Özellik Geliştirme Aşamasında

Yeni özelliğin şu an için geliştirme aşamasında olduğu ve bu güncellemenin şimdilik bir beta testine sahip olmadığı dile getirildi. Kısa zaman içerisinde ise bu güncellemenin Android kullanıcılarının hizmetine sunulması planlanıyor.

Bir başka raporda WABetalnfo’nun belirttiği bilgilere göre, WhatsApp’ın sadece videoları sessize alma özelliği için çalışmadığı yer aldı. Bunlara ek olarak mevcut arşivlenen sohbetleri, daha sonra oku özelliğini kullanarak değişime gitmek için çalıştıklarını belirtti. iPhone kullanıcıları için ise WhatsApp sürümü 2.20.130.16 beta’nın yakın bir zamanda bu yeni özellikle buluşacağı söyleniyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
DDoS Saldırıları Nedir? Nasıl Yapılır? Nasıl Korunabiliriz?

DDoS Saldırıları Nedir? Nasıl Yapılır? Nasıl Korunabiliriz?

Aux Girişi Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Aux Girişi Bağlantısı Nasıl Yapılır?