in

Valorant Yeni Ajan Müjdesi

Valorant Yeni Ajan Müjdesi
Valorant Yeni Ajan Müjdesi

Valorant yeni ajan müjdesi oyun severleri mutlu etti. Bu yıla bomba gibi düşen ve FPS oyunlarından biri olan Valorant, gelecek güncellemeleri detaylandırmaya devam ediyor. Şu an itibari ile ikinci sezonunda olan Valorant, bu süreci tamamlamak ve ikinci sezonu bitirmek üzere. Üçüncü sezonu ile karşımıza çıkmak için hazırlıklar yapmaya başlayan Valorant, yeni ajan hakkındaki söylentileri ile oyun gündemini uzunca bir süredir meşgul ediyordu. En sonunda Riot Games tarafından yayınlanan resmi bir fragman ile yeni ajanın geleceği netleşmiş oldu.

Valorant Yeni Ajan Tanıtıldı

Üçüncü sezona adım atmaya hazırlanan Valorant’a yeni haritalar ve silahlar ekleneceği de bilinen detaylar arasında yerini aldı. Geçtiğimiz günlerde, oyuna gelecek olan yeni harita ve bazı ufak detayların olduğu bilgilerle karşılaşmıştık. Şimdi ise gelecek olan yeni ajanın resmi tanıtım detayı ile karşı karşıyayız. Riot Games tarafından yayınlanan fragmanda gelecek olan yeni ajanın yetenekleri de yer alıyor. Belirtmek gerekir ki Skye ajanı hayvanlarla iç içe bir karakter olacak.

Tam Bir Tarzan

Riot Games’in yayınladığı İki dakika uzunluğa sahip olan tanıtım videosu, yeni ajan hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Phoenix karakterinin sahip olduğu özellik gibi Skye da oyuncuları kör edebiliyor. Oyundaki karakterlerin hayvanlar ile ilişkilendirilmesi de ayrıca güzel bir detay diyebiliriz.

Her ajanın sahip olduğu gibi elbette Skye’ın da bir hikayesi olacak. Fragmandaki yetenekleri ile değerlendirecek olursak, bu karaktere “tarzan” demek yerinde olur.

Oyunun üçüncü sezonunun başlamasıyla birlikte yeni bir döneme geçiş yapacağız.

Riot Games her geçen gün üçüncü sezona dair yeni detaylar ile bizleri bilgilendiriyor. İlerleyen günlerde ne gibi yenilikler ile karşılaşacağımızı bekleyip göreceğiz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
League of Legends 2020 Dereceli Sezon Sonu Ödülleri Açıklandı

League of Legends 2020 Dereceli Sezon Sonu Ödülleri Açıklandı

Titremeyen iPhone Nasıl Düzeltilir

Titremeyen iPhone Nasıl Düzeltilir?