in

Twitlerinizi Düzenleyebileceğiniz Uygulama Brizzly!

2020 03 14 09 56 20 - Twitlerinizi Düzenleyebileceğiniz Uygulama Brizzly!

İnternetin kullanımına ilişkin pek çok kişiye dair bir çözüm sunuluyor ve online çalışmalar her zaman çok daha fazla kişiye hitap ediyor. Sizin için organize ettiğimiz ve size dair sunduğumuz bir yenilik bulunuyor diyebiliriz. 2009 yılında piyasaya sürülen Brizzly isimli özelleştirilmiş bir Twitter arayüzü, son güncellemelerle artık daha etkili özelliklere sahip.

89216feeafe73b4ea497ed905f9c50ec241b0c5f - Twitlerinizi Düzenleyebileceğiniz Uygulama Brizzly!

Hem çok daha fazla kişiyle kullanılabiliyor hem de aktif bir yere sahip. Yıllık 60 dolar karşılığında satın alabildiğiniz bu arayüz, tweetlerinizi düzenlemenize de imkan sağlıyor.

Aşama aşama değişen ve ilerleyen bütün çözümler bize ulaşıyor. İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımıza giren platformlardan bir tanesi de Twitter. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Twitter, pek çok internet kullanıcısının gerek sesini duyurmak gerekse gündemi takip etmek için kullandığı mecralardan bir tanesi.

2fcbedd1ddecd3bd251f5ba32561688087e38f43 - Twitlerinizi Düzenleyebileceğiniz Uygulama Brizzly!

Daha fazla zaman kaybetmeyin ve kendinize göre bir çözüm üretmeye başlayın. Yıllardır hayatımızın içerisinde olan bu platformun, çok büyük bir eksiği bulunuyor. Bu eksiklik, platformda yapılan paylaşımların hiçbir şekilde yeniden düzenlenemiyor oluşu.

Kaliteyi ve profesyonel çözümleri de kendinize göre tutmaya devam edin. Yenilikler ve fırsatlar için geç kalmayın. Twitter kullanıcıları, yıllardır tweetleri üzerinde düzenleme yapmak istiyorlar. Ancak Twitter geliştirici ekibi böyle bir özelliğe hiçbir zaman yer vermedi ve bir süre daha da verecek gibi görünmüyor. Şimdiyse pek çok Twitter kullanıcısının iple çektiği bu özellik, üçüncü taraf bir arayüz ile kullanılabiliyor. “Brizzly” isimli bu arayüz, tweetlerinizi yeniden düzenleyebilmenize imkan sağlıyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
maxresdefault 1 150x150 - Call Of Duty Oyununda Hata Bulundu!

Call Of Duty Oyununda Hata Bulundu!

2560993 810x458 150x150 - WhatsApp Mesajların Silinmesi Özelliğini Test Ediyor!

WhatsApp Mesajların Silinmesi Özelliğini Test Ediyor!