in

LOLLOL OMGOMG WTFWTF FenaFena AğlaAğla AşkAşk

Turkcell PUBG Paketleri Yayında

Turkcell PUBG Paketleri Yayında

Turkcell PUBG paketleri ile oyuncuların gönlünü kazanma yolunda hızla ilerliyor. PUBG oyunu bildiğiniz üzere PC, Android ve iOS platformlarında en çok oynanan oyunlardan birisi konumuna geldi. Hem iOS hem de Android listelerinde sürekli birinci sırada yer alıyor. Oyuna ilgi büyük olunca Turkcell firması da boş durmayarak oyunculara özel paketler hazırlayıp onlara daha güzel hizmet sunmayı amaçlıyor. Bu yazımızda sizlere Turkcell PUBG paketlerini tanıtacak, paketlere nasıl ulaşabileceğinizi söyleyeceğiz.

Turkcell, operatörler arasında en pahalı operatör olarak gösterilse de PUBG paketleri ile oyuncuların gönlünü alacak. Sunduğu özelliklere ve fiyatlara bakılacak olursa normal tarifelerden çok daha ucuza kullanacağımız anlamına geliyor. Mobil veriden PUBG oynamak için çok iyi çeken hat gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Turkcell bu konuda diğer operatörlere göre daha başarılı konumda. Ping sorunu olmadan mobil veriden PUBG oynamak isteyenler Turkcell tercih ettiklerinde pek sorun yaşamayacaklar.

Turkcell PUBG Paketleri: Oyuncu Paketi

Screenshot 2 1 - Turkcell PUBG Paketleri Yayında

Paketin ismine oyuncu paketi dememizin sebebi sadece PUBG için sunulan internet olmasıdır. PUBG Mobile 3GB ile oyuncular kendi paketlerinden yemeden doyasıya oyun oynayabilecekler. PUBG oyunu internetten fazla yemediği için bu 3 GB size fazlasıyla yeterli olacaktır. Eğer kendi internet paketiniz varsa, o paket kullanılmadan sadece almış olduğunuz 3 GB PUBG Mobile paketinden harcamaya başlarsınız. Dolayısı ile hali hazırda paketi olanlar bu paketi alınca boşa gideceğini düşünüyorsa öyle bir şey olmayacaktır. Paket fiyatı Turkcell tarafından 9 TL olarak sunulmuştur. Yani 9 TL ücret ile sadece PUBG Mobile’da geçerli 3 GB internet kullanabiliyorsunuz.

Hem YouTube Hem PUBG İsteyenlere

Screenshot 3 - Turkcell PUBG Paketleri Yayında

Eğer sadece oyun oynamakla yetinmek istemiyor, oyun oynayanları da YouTube üzerinden izlemek istiyorum diyorsanız size göre de paket mevcut. PUBG Mobile ve YouTube uygulamalarında geçerli 5 GB internet ile doyasıya oyun oynayıp videolar izleyebilirsiniz. YouTube üzerinden izleyeceğiniz videolar ile kendinizi daha fazla geliştirebilir hem de eğlenebilirsiniz. Bu gelişmeleri de oyuna katkı sağlayacak şekilde uygulayabilir, oyunda sona kalan kişilerden olabilirsiniz. YouTube video çeken kişilerin oyunun ehli kişiler olduğunu bilmekteyiz. Bu tecrübeli kişilerin size vereceği taktikleri dikkatli bir şekilde dinleyebilirsiniz. 5 GB PUBG Mobile ve YouTube paketinin fiyatı ise 19 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Paketler Kurumsal Hatlar İçin de Geçerli

Satın alacak olduğunuz paketleri aynı zamanda kurumsal hatlar üzerinde de kullanabilirsiniz. İş yerinize ait kurumsal telefon numaralarına paketleri tanımlayarak mola zamanlarında PUBG ve YouTube keyfi yaşayabilirsiniz. Üstelik bireysel ve kurumsal paketler arasında hiçbir ücret farkı uygulanmamaktadır. Paketleri almak isteyen kişiler “Dijital Operatör” uygulaması, çağrı merkezler, Turkcell mağazaları üzerinden alımlarını gerçekleştirebilirler. Ayrıca oyun paketleri sayfasına buraya tıklayarak gidebilir, ilgili paket için SMS atarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Daha fazla bu tür haberleri okumak için “Oyunlar” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

6 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
En Zor Battle Royale Oyunu Beta Aşamasında

En Zor Battle Royale Oyunu Beta Aşamasında

Apex Legends Twitch Prime Paketleri Yayınlandı

Apex Legends Twitch Prime Paketleri Yayınlandı