in

The Textorcist Oyunu Epic Games Store’da Bedava

The Textorcist Oyunu Epic Games Store'da Bedava
The Textorcist Oyunu Epic Games Store'da Bedava

The Textorcist oyunu bedava. Epic Store’un kısa süreliğine ücretsiz olarak sunduğu oyunlar arasında The Textorcist: The Story of Ray Bibbla yer alıyor. Epic Store’da satış fiyatı 25 TL olan oyun, kısa süreliğine ücretsiz olarak oyun severlerin karşısına çıkıyor.

The Textorcist: The Story of Ray

Epic Games, geçtiğimiz sene başladığı etkinlik sayesinde oyun severleri her hafta ücretsiz oyunlarla buluşturmaya devam ediyor. Epic Games, başlattığı bu etkinliğin 2020’nin başına kadar süreceğini söylese de senenin son aylarında da devam eden şirket, oyun severlere ücretsiz oyunlar sunmaya son hızıyla devam ediyor.

Epic Games platformunda ücretsiz bir şekilde sunulan oyunların diğer oyun platformlarında yüksek etiket fiyatlarıyla oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Epic Games, şu anki etiket fiyatı 25,00 TL olan The Textorcist: The Story of Ray Bibbla adlı oyunu ücretsiz olarak oyun severlere sunuyor.

The Textorcist: The Story of Ray Bibbla Teması

Oyun Türü: Aksiyon, Bağımsız

Oyun Boyutu: 250 MB

Fiyatı: 25,00 TL

Ücretsiz Olduğu Süre: 19 Kasım’a kadar

“Kalem kılıçtan keskindir.” atasözünü bizlere yaşatacak, kalemin kurşunlardan daha hızlı ve iblislerden daha güçlü olduğu iddiası ile karşımıza çıkan bir oyunla tanışacağız.

Pixel Art mantığını içeren ve oldukça ilginç bir aksiyon oyunu olan bu oyunda, mermilerden kaçarken, şeytan çıkarma büyülerinin kaleme alındığını göreceksiniz.

Şeytan çıkarma uzmanı Ray Bibbla kimliğine bürünerek Roma’da Papa’larla, suçlularla, sansürlerin havada uçuştuğu ve bolca da çirkin şakaların bulunduğu macerada oyun severlerin amacı yozlaşmış düzene son vermek olacak. Şehri düzeltmeyi görev bilerek karşılaşılan iblislerin ve diğer tüm kötülüklerin kaleminin kırıldığı bir oyun.

Fazlasıyla sıra dışı bir oynanış barındıran oyun içerisinde, mermilerden kaçmaya çalışırken, diğer yandan klavye ya da joypedlerle iblislerin kovulmasını sağlayacak büyüleri yazıyorsunuz.

The Textorcist: The Story of Ray Bibbla için İstenen Sistem Gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: 1,4 GHz

Bellek: 2 GB RAM

Depolama: 250 MB kullanılabilir alan

Önerilen

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: 2 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Depolama: 250 MB kullanılabilir alan

Oyun Kütüphaneye Nasıl Eklenir?

Oyunları arşivinize dahil etmeniz için yapmanız gereken tek şey, bir Epic hesabı açmak olacak. Epic hesabını ücretsiz bir şekilde dakikalar içerisinde açabilirsiniz. Epic hesabı açtıktan sonra ise yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • Oyun sayfasına gidin ve ardından yükle seçeneğine basın.
  • Siparişi Ver’e tıkladıktan sonra oyun, kütüphanenize eklenmiş olacak.

Belirtmekte fayda var; Epic Games Store, sizden iki faktörlü kimlik doğrulaması talep edecektir.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
Apple Arcade Nedir?

Apple Arcade Nedir? Özellikleri Nelerdir?

GameOn Nedir? Amazon GameOn Detayları

GameOn Nedir? Amazon GameOn Detayları