in

Steam’da Şok Ücretsiz Oyunlar!

header - Steam'da Şok Ücretsiz Oyunlar!

Black friday kapsamında sunulan indirimlerden sonra Steam da şimdi ücretsiz oyun furyası başlattı. Ortalama fiyatı 90 TL olan oyunları ücretsiz olarak sunan Steam, büyük bir talep görüyor.

Dünya’nın en güzel arşivlerinden birini sunan Steam bu konuda oldukça güzel ve önemli bir iş yapıyor ve oyun oynayanlar için gayet keyifli bir süreç belirleyerek yeni oyun seçenekleri sunuyor. Herkes için hızlı ve bir o kadar da keyifli şekilde sunulabilen oyunlar için tek yapmanız gereken ücretsiz oyunları arşivinize eklemek olacaktır. Komik ve eğlenceli oyunlar arasında aynı zamanda macera dolu oyunlar da bulunuyor.

Sitede şu an için ücretsiz olarak sunulan oyan Rayman Legends olarak çıkıyor karşımıza. Oyunun oynanış videosunu ve tanıtım videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. Video üzerinde yer alan bütün detayları tek bir tıklama ile takip etmek için zaman kaybetmeyin ve site üzerindeki ayrıntıları kullanın.

Dört oyuncuya kadar bir arada oynayabildiğimiz bu eğlenceli oyunun dünya çapında pek çok hayranı bulunuyor. Crash Bandicoot gibi oyunları sevenlerin kaçırmayacağını düşündüğümüz oyun, her an macera, eğlence ve komik diyaloglar sunuyor.

Keyifli bir oyun furyası yaratan bu oyunu indirerek hemen arşivinize ekleyebilir ve keyifli bir oyun seansı yakalayabilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
1 1 150x150 - Sony Black Friday İndirimlerini Başlattı

Sony Black Friday İndirimlerini Başlattı

2 1 150x150 - Sonbahar İndirimlerinde Steam Rüzgarı!

Sonbahar İndirimlerinde Steam Rüzgarı!