in

LOLLOL OMGOMG

Steam Yaz İndirimleri En Çok Satılan Oyunlar

Steam Yaz İndirimleri En Çok Satılan Oyunlar

Steam yaz indirimleri her yaz olduğu gibi bu yaz da başlangıcını yaptı. Birçok popüler oyunda ciddi indirimler yapılarak oyuncuların yüzleri güldürülüyor. Bildiğiniz üzere Steam platformunda oyun yapımcı firmalar oyunlarını yayınlamaktadır. Torrent gibi programlar kullanıp emek hırsızlığı yapmak yerine emeğe saygı duyanlar oyunlarını Steam üzerinde toplayabiliyorlar. Dijital olarak satın aldığınız oyunlar hesabınızı kaybetmediğiniz sürece kütüphanenizde saklı duruyor. Steam yaz indirimlerini daha detaylı keşfetmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Valve tarafından geliştirilen bu platformda yaz indirimi kapsamında en çok satılan oyunlar arasında öne çıkanları sizlere duyuracağız. Böylece arasında bilmediğiniz oyunlar hakkında bilgi edinebilir, siz de indirimden yararlanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Steam yaz indirimi 25 Haziran ve 09 Temmuz 2019 tarihleri arasında devam edecek. Bu süreçte yeni indirime giren oyunlar da görebileceğiz. Steam indirim oranları ise %93’ü bulacak şekilde oyunculara sunuldu. Alt kısımdan indirimin ilk gününden en çok satılan oyunları inceleyebilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri GTA V & GTA V: Online Premium Edition

GTA5 - Steam Yaz İndirimleri En Çok Satılan Oyunlar

Son günlerde twitch.tv üzerinde GTA V Role Play başlıklı yayınları sıkça görmeye başladık. GTA 5 oyununda kişiler karakter oluşturarak diğer online oyuncular ile beraber rol yapma oyununa girişiyor. Kendinizi ünlü rap müzik yapanların, kendinize özel karakterin yerine koyarak GTA 5 dünyasında yolculuğa çıkabilirsiniz. Çoğu serverda trafik kurallarına uymak zorunda olacak ve huzur içerisinde rol yapmaya çalışacaksınız. GTA V normal oyunun fiyatı 169 TL’den 84.50 TL’ye düşerken, Online Premium Edition ise 208,99 TL’den 99.59 TL’ye düştü.

Euro Truck Simulator 2

ets 2 para hilesi - Steam Yaz İndirimleri En Çok Satılan Oyunlar

Her indirime girdiğinde yüksek satış oranını yakalayan ETS2 yine şaşırtmadı. Tır simülasyonu konusunda en gelişmiş grafiklere sahip olması da çok satılmasında etken olmaktadır. %75’lik bir indirim ile fiyatı 39 TL’den 9.75 TL’ye düştü.

Rocket League

20180820164124 1.b6355eb5e1e57f77137aedb6b0aa2566.rk5q4AKUX - Steam Yaz İndirimleri En Çok Satılan Oyunlar

Futbol kavramını insanlar ile oynamak yerine arabalar ile oynamayla değiştiren bir oyundur. 2v2 takımlar eşliğinde futbol sahasında rakiplerinizden üstün skor alarak kazanmaya çalışacaksınız. %50 indirim ile 31 TL’den 15.50 TL fiyat etiketine sahip oldu.

PUBG

pubg - Steam Yaz İndirimleri En Çok Satılan Oyunlar

Battle royal oyunları arasında en çok oyuncuyu elde eden PUBG oyunu da en çok satanlar arasında yerini aldı. Bildiğiniz üzere oyunda bir uçaktan atlıyor ve binalar içerisinde saklanan silahları kuşanarak en sona kalmaya çalışıyorsunuz. Tek başınıza ve takımlar haline oynayabileceğiniz online oyundur. %50 indirim geldi ve 84,50 TL’den 43,5 TL’ye düştü.

Football Manager 2019

fm 2019 1 - Steam Yaz İndirimleri En Çok Satılan Oyunlar

Futbol oyunlarını oynamaktan daha çok yönetmeyi sevenler için birebir oyundur. Seri büyük bir başarı yakalamıştır ve menajer olmak isteyenlerin de eğlenebileceği şekilde tasarlanmıştır. Kendi kulübünüze transferler yapacak, oyun dizilişlerini ayarlayacak ve ligde birinci olmayı hedefleyeceksiniz. Oyun %66 indirimle 179 TL’den 60,86 TL’ye düştü.

Daha fazla bu tür yazıları okumak için “Oyunlar” kategorimizi takip edebilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

10 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
TSK Teknolojik Silah ve Ekipmanları

TSK Teknolojik Silah ve Ekipmanları

PUBG Taktikleri ile Çorba Paranızı Alın

PUBG Taktikleri ile Çorba Paranızı Alın