in

Steam Bedava Oyun Kazanma Kampanyası

Steam Bedava Oyun Kazanma Kampanyası Başladı

Steam bedava oyun sayesinde Valve popülerliğini gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere Steam platformu Valve şirketine ait. Geçtiğimiz günlerde sitemizde de paylaştığımız gibi yaz indirimleri ile gündeme gelmişti ve daha ilk günden birçok satış yapılmıştı. Şimdi ise duyurduğu yeni etkinlikte Steam kullanıcılarına görev yaparak bedava oyun vermeyi amaçlıyor. Mevcut oyunlarınızdan gerekli görevleri yerine getirecek ve bedava oyununuzu kapabilecek, Steam profil seviyenizi yükseltebileceksiniz. Steam bedava oyunlar ise topladığınız puanlara göre belirlenecek.

Yaz indirimlerinin başlangıcıyla bir de Steam Grand Prix isimli bir etkinlik başladı. Yukarıda sözünü ettiğimiz bedava oyun kazanma olayı Steam Grand Prix adı altında geçmektedir. Sizlere sunulan seçeneklerden bir takım seçecek, ve etkinlik sonunda kazanan takımın tüm üyeleri ücretsiz oyunlara sahip olacaklar.

38d93e5d3b293e9a9c81a4b6c35895c23cd3cfc3 - Steam Bedava Oyun Kazanma Kampanyası

Bilmeniz Gerekenler

Bu etkinlik kapsamında takımınızı seçip hesabı öylece bırakmanız size herhangi bir oyun veya ödül kazandırmayacak. Takım içerisinde bulunan üyeler görevleri yerine getirerek takıma puan katkısında bulunacak. Siz de elinizdeki mevcut oyunlar sayesinde görevler yaparak takıma puan yazdıracaksınız. Bu yüzden sadece katılıp başka bir şey yapmayanlar ödül alamayacak. Ödülün sahibi ise en çok puan toplayan takım olacak.

Takım Seçme

482c80d16f240df62815a54ce1d2e017ba442796 - Steam Bedava Oyun Kazanma Kampanyası

Yukarıdaki görselden de gördüğünüz üzere Papağan, Corgi, Kaplumbağa, Domuz ve Tavşan olmak üzere 5 takım bulunuyor. Hangi takımda yarışmak istediğinizi seçeceksiniz ve yarışa katılacaksınız. Takım seçiminden sonra karşınıza gelecek ekranda “Beni Yarışa Götür” seçeneğine tıklayacaksınız. Bu arada yeni takım seçecek arkadaşlara söyleyelim Corgi takımının önde olduğu söyleniyor 😊.

Görevlerin Hepsi Ücretli Oyunlarda Değil

“Beni Yarışa Götür” seçeneğinden sonra karşınıza görevler gelecek. Örnek verecek olursak CS:GO oyununda 3 görev oluşuyor. CS:GO ücret ödeyenler para karşılığı görev yapmış oluyor. Peki kütüphanenizde ücretli oyun yoksa ne olacak? Korkmanıza gerek yok. Ücretsiz oynanabilen oyunlar üzerinden de görev alabiliyorsunuz. Team Fortness 2 tamamen ücretsiz bir oyun olup içerisinde yarışa dair görevler de bulunuyor. Daha birçok ücretsiz oyunda görevler mevcut. Bunları yarış sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Hızlandır Seçeneği ile Takımınıza Destek Olun

83a94209944f037b1ed9dfaae2391ba00559251b - Steam Bedava Oyun Kazanma Kampanyası

Euro Truck Simulator 2 yani namı diğer ETS2 oyununda kazanacak olduğunuz 17 adet başarım toplamda 8000 puana tekabül ediyor. Çokgen daire olan turuncu butona bastığınızda puanların hepsini hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Hesabınıza geçen puanları da “Hızlandır” logosuna tıklayarak takımınızın daha hızlı puan kazanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece takımca birinci olma şansınızı arttırabilirsiniz.

Puanlarınızı İstediğiniz Gibi Kullanın

Buradan elde ettiğiniz puanlar ile mağazada indirim yaptırabilir, rozet ve ifadeler alabilirsiniz. Ayrıca yaz indirimlerinden alacağınız oyunlarda 1 TL başına 60 puan kazanacaksınız. 15.000 jetona 10 TL indirim alabilir, 100 jetona rozetlerin kilidini açabilirsiniz. Takımınızın birinci olduğu zaman da daha farklı hediyeler sizleri karşılayacak.

Oyunlar” kategorimizi takip ederek bu tür güncellemeleri yakından takip edebilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

8 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
PUBG Taktikleri ile Çorba Paranızı Alın

PUBG Taktikleri ile Çorba Paranızı Alın

Düşük Sistemde PUBG Lite Oynamak

Düşük Sistemde PUBG Lite Oynamak