in

Sony Black Friday İndirimlerini Başlattı

1 1 - Sony Black Friday İndirimlerini Başlattı

PS4 satın almak isteyenler için Black Friday konusunda ayrıntıların tamamı karşımıza çıkıyor. Playstation VR ve diğer oyun seçimlerini black friday kapsamında kampanyalı bir şekilde satışa sunuyor.

Sony Türkiye’de başlayacak olan Black Friday indirimlerine 29 Kasım ile 5 Aralık arasında dahil oluyor. Bu yüzden de pek çok ürünün uygun fiyatlar üzerinden satışa sunuyor. PS4 Pro 1 TB konsol 3099 TL olacak ve beraberinde set olarak sunulan ürün paketleri çok daha farklı fiyatlar ile karşımıza çıkacak.

1 1 - Sony Black Friday İndirimlerini Başlattı

PlayStation 4 1 TB ve iki DualShock 4 bulunan paket 2799 TL, PlayStation 4 500GB ve 3 oyun bulunan Mega ve Hits Paketler 2289 TL fiyatla meraklılarını bekliyor. PS VR seti, PlayStation Kamera ve PS VR Worlds oyunun içerisinde olduğu PlayStation VR paketi ise 1889 TL fiyatla Sony tarafından sunuluyor.

DualShock 4 ürünleri indirime giriyor ve 329 TL olarak satışa sunuluyor. Beyaz renkli olan ürünler 329 TL, diğer renktekiler ise 369 TL olacak. Bu konuya dair yapılacak olan her yeni çalışmayı ve internet indirimlerini ön plana çıkararak göz atabilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
Ekran Alıntısı 150x150 - Steam Sonbahar İndirimleri Başladı!

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı!

header 150x150 - Steam'da Şok Ücretsiz Oyunlar!

Steam’da Şok Ücretsiz Oyunlar!