blank - Sonbahar İndirimlerinde Steam Rüzgarı!
in

Sonbahar İndirimlerinde Steam Rüzgarı!

Steam her sene yeni bir indirimi oluşturmak için duyurularda bulunuyor ve herkese farklı bir dilde hizmet sunmanın derdini yaşıyor. Bu yüzden de kişilerin kendilerine has beklentilerini ve duygusal detaylarını çok daha aktif ve hızlı bir dilde organize ediyor diyebiliriz.

Sayfanın üst tarafında yer alan sonbahar indirimleri bölümünde garip dönüşler var ve bu da insanları meraklara sürüklüyor. Çünkü fiziki bir steam dükkanı sunan site, aynı zamanda pek çok kişiye hizmet vermek istiyor. Bununla birlikte Valve detaylarını barındıran yeni bir logo ve simge barındıran site içerisinde pek çok kişinin merak ettiği ve edeceği bir dünya yaratılmış gibi.

1 4 - Sonbahar İndirimlerinde Steam Rüzgarı!

Steam’in sonbahar indirimleri anasayfasında garip bir şeyler oluyor. Sayfanın üst kısmında fiziki bir Steam dükkanı ve dükkanın içinde, kasanın arkasında Valve şirketinin kurucu ortaklarından Gabe Newell’ın resmedildiği bir çizim görüyoruz. Bunlar zaten önceki resimde de vardı. Ancak resme yeni elementler eklendi. Verdiği atmosferle gayet ürkütücü ve garip bir resim bu. Bu yüzden insanlar bu durumun neye delalet olduğunu merak ediyor.

Steam’in sonbahar indirimleri 3 Aralık tarihine kadar sürecek. İndirim süresince sayfada ne olup bittiğini gözlemleyecek ve yeni bir değişiklik olacak mı göreceğiz. Bakalım nasıl bir gelişme ile karşılaşacağız.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Steam'da Şok Ücretsiz Oyunlar!

Steam’da Şok Ücretsiz Oyunlar!

blank - Microsoft Ps'yi Bırakıp Xbox'a Geçmemizi İstiyor!

Microsoft Ps’yi Bırakıp Xbox’a Geçmemizi İstiyor!