in

Soccer Manager 2021

Soccer Manager 2021
Soccer Manager 2021

Soccer Manager 2021 oyun tanıtımı, özellikleri yazımızda. Kendi taktiklerinizle birlikte kendi aldığınız oyuncularla ister tuttuğunuz takımı isterseniz de başarıya aç olan bir takımın menajerliği yapmak ve severek ilgilendiğiniz futbolun içerisindeymişsiniz gibi deneyim yaşamak ve başarılar elde etmek istiyorsanız Soccer Manager 2021 oyunu tam da size göre bir oyun.

Soccer Manager 2021 Oyunu

Sahip olduğunuz telefonlarda, tabletlere oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Boş vakitlerinizin heyecanlı bir şekilde geçmesini sağlayacak Soccer Manager 2021’da yönettiğiniz takımı dünyanın en iyi takımı yapmak adına mücadele içerisine gireceksiniz. Takım yöntemi taktikten, transfere kadar her şey sizin kontrolünüzdedir.

Oyun içerisinde ister kendi tuttuğunuz takımı alabilir ve onu dünyanın en iyi takımı yapmaya çalışabilir isterseniz de 33 ülkeden 800’den fazla bulunan kulüpten birini alarak bu mücadele giriş yapabilirsiniz.

Oyunu en iyi şekilde futbol deneyimi yaşamanız açısından taktik, transfer kontrolü dışında kulüple ilgili olan tüm işleri en ince detayına kadar sizin yönetiminize bırakmıştır. Sahip olduğunuz kulübün stadyumunun geliştirilmesi, antrenman tesislerinin geliştirilmesi, alt yapı tesislerinin geliştirilmesi gibi tüm her şey sizin sorumluluğunuzdadır. Bunlar dışında oyuncularınızın forma numaralarını belirleme, antrenman planlanması, oyuncu izleme genç yetenekler keşfetme gibi tüm detayları sizin kontrolünüzdedir. Yardımcı ekibinizi bile siz kendiniz oluşturuyorsunuz.

Oyun tamamen gerçekçi şekilde geliştirilmiş bir oyundur. Oyun içerisinde yer alan takımlar, oyuncular tamamen orijinaldir.

Ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz en iyi futbol menajerlik oyunu olan Soccer Manager Türkçe dil desteğiyle de ön plana çıkmaktadır. Türkçe dil desteği sayesinde oyun anlaşılır ve oynanması çok kolaydır.

Soccer Manager yeni serisi olan 2021 oyununda daha iyi deneyim sunmak adına grafik anlamında önemli değişikliklere giderek gerçekçi üç boyutlu grafiklerle maçlar oynanmaktadır. Grafikler sayesinde takımınızla verdiğiniz mücadeleleri daha gerçekçi hissedebilecek ve daha heyecanlı bir şekilde oyunu oynamaya devam edeceksiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

4 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
Piranha 9945 Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Piranha 9945 Bluetooth Kulaklık Özellikleri

NVIDIA GeForce Now

NVIDIA GeForce Now Nedir? Nasıl Kullanılır?