blank - SİZİ SIKILMAKTAN KURTACAK 4 HARİKA İNTERNETSİZ MOBİL OYUN!
in

LOLLOL OMGOMG FenaFena

SİZİ SIKILMAKTAN KURTACAK 4 HARİKA İNTERNETSİZ MOBİL OYUN!

SİZİ SIKILMAKTAN KURTACAK 4 HARİKA İNTERNETSİZ MOBİL OYUN
  •    TRAFFİC RİDER

Bu listemize son günlerde popüler olan ve Oyun Yapımcısının Türk olduğu oyun olan Traffic Rider ile başlamak istiyorum. Oyunumuz güzel grafiklere sahip. Oyunumuzdan kısaca söz etmek gerekirse bize bir motor veriliyor ve seviye atladıkça yeni motorlar alabilmekle birlikte, kullandığımız motoru geliştirebiliyoruz. Yolda motor sürüyoruz ve diğer arabaları geçiyoruz. Oyun Google Play Store ve App Store  marketlerinde mevcuttur. Oynaması keyifli ve kesinlikle tavsiye ediyorum. 

Traffıc Rıder 3 1024x576 - SİZİ SIKILMAKTAN KURTACAK 4 HARİKA İNTERNETSİZ MOBİL OYUN!
  •    DREAM LEAGUE SOCCER

Genellikle erkeklerin seçimi olan bu oyun bir Futbol oyunudur. PES 2013 oynadıysanız bu oyun size çokda yabancı gelmeyecektir. Arkadaşlarınız ile WİFİ ile birlikte maç yapabilirsiniz. Bir Lig sistemine sahiptir ve belirli kupalar vardır, amacınız o kupaları kazanmak ve kazandığınız kupaların parasıyla yeni oyuncular transfer ederek takımınızı güçlendirmektir   Google Play Store ve App Store marketlerinde mevttur.

dream league soccer 2019 v6 02 mod apk para futbolcu hileli - SİZİ SIKILMAKTAN KURTACAK 4 HARİKA İNTERNETSİZ MOBİL OYUN!
  •    SCORE! HERO

Güzel listemize güzel ve keyifli oyunla devam ediyoruz. Gene bir futbol oyunu ile devam ediyoruz. Bu oyunumuzda top size doğu geliyor ve kendi pozisyonunuzu kendiniz yaratıyorsunuz. Oyunun 1000’den fazla bölümü var ve yeni güncellemeler ile yeni bölümlerin geleceği açıklandı. Bağımlılık yaptığını söyleyebilirim. Google Play Store ve App Store marketlerinde mevcuttur.

score hero v2 04 mod apk para hileli - SİZİ SIKILMAKTAN KURTACAK 4 HARİKA İNTERNETSİZ MOBİL OYUN!
  •   ASPALT 9: Legends

 Bu listemize bu oyunu eklemezsek olmazdı. Bu oyun diğer oyunlara göre daha fazla hafıza ister ama aldığınız performans ve akıcılığı verebilecek pek fazla oyun yoktur. Bazı Forum ve Bloglarda bu oyunun şu anda piyasadaki ‘’ En Güzel Yarış Oyunu ‘’ diyor. Gerçekten öyle mi? Evet , bence de öyle. Çünkü bu oyunun sadece hafızasına bakarak indirmeyenler var . Bu oyun çok fazla hafıza tüketiyor diye böyle güzel bir oyunu indirmekten vazgeçmeyin. Kesinlikle öneriyorum. Google Play Store ve App Store marketlerinde mevcuttur .

asphalt 9 legends 800x450 - SİZİ SIKILMAKTAN KURTACAK 4 HARİKA İNTERNETSİZ MOBİL OYUN!

Report

Ne Düşünüyorsun?

14 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Çocukluğumuza Damga Vurmuş Atari Oyunları!

Çocukluğumuza Damga Vurmuş Atari Oyunları!

blank - Büyük Oyun Şirketlerinin Rekabetine Sen Karar Ver!

Büyük Oyun Şirketlerinin Rekabetine Sen Karar Ver!