in

AşkAşk LOLLOL

PUBG Taktikleri ile Çorba Paranızı Alın

PUBG Taktikleri ile Çorba Paranızı Alın

PUBG taktikleri şüphesiz ki herkesin kendisine göre değişmektedir. Kimileri daha agresif bir oyun sergilerken kimileri de pasif oynayarak birinci olabiliyor. Peki bu adımları yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Birinci olmak için ne gibi PUBG taktiklerini bilmeliyiz? Sorularını sizler için bu yazımızda cevaplayacağız. Teknik bilgiye sahip olmak, el becerisine sahip olmak kadar önemlidir. O yüzden yukarıda sıraladığımız durumlarda el becerisi ön plana çıkmaktadır. FPS veya TPS türündeki oyunlara el yatkınlığınız yoksa size vereceğimiz tavsiyeler sonrasında çorba paranızı alabileceksiniz. İşte PUBG taktikleri ile çorba paranızı alın konumuzun öne çıkanları.

PUBG piyasaya sürülmesi H1Z1’de buglar ile dolu olması etkeni çok fazladır. Tencent Games firması büyük bir adım atarak daha az hatasız oyunu 2017 yılının Mart ayında piyasaya sürdü. Sizin de bildiğiniz gibi kısa süre içerisinde tüm dünyaya yayılarak en çok oynan oyunlar arasına girdi. PC sürümünden sonra mobil sürümlerinin de yayınlanması kadın oyuncuları kendisine çekme konusunda başarı sağladı.

Dürbünü İyi Kullanın

b87aed04abc7576df7dc96b5619a4c98ed026e39 - PUBG Taktikleri ile Çorba Paranızı Alın

Resimden de gördüğünüz üzere dürbünün farklı noktaları, çentikleri bulunmaktadır. Bu yüzden çok uzağınızda olan düşmana dürbünün kırmızı noktasını getirerek ateş etmek mantıksız olacaktır. Dürbünün alt kısmında mesafeleri de görebilmektesiniz. 100 metreye kadar yakınınızda olan düşmana hedef alırken kırmızı noktanın ucunu getirebilir, 600 metre gibi uzak noktaya en alt çizgiyi denk getirebilirsiniz. Böylece uzaktan ve yakından nişancılık konusunda kendinizi geliştirmiş olacak, daha rahat düşman avlayabileceksiniz.

 Hareketli Hedefleri Vurmak

maxresdefault 3 - PUBG Taktikleri ile Çorba Paranızı Alın

PUBG birinci olmak istiyorsanız en gerekli becerilerden birisi de hareketli düşmanları vurmak olacaktır. Drop düştüğünde ona yaklaşan veya ondan uzaklaşan hareketli düşmanları vurduğunuzda önemli rakiplerden birini eksiltebilirsiniz. O yüzden hareketli hedeflere nişan alırken önüne doğru nişan alın. Size 100 metre kadar yakın olanlara nişan alırken önünde 1 adam varmış gibi, 200 metre gibi uzaklıktaysa da 2 adam varmış gibi önüne nişan alın. İlk mermiye bakarak da nişanı hangi tarafa doğru çevirmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

PUBG Taktikleri: İsabetli Atışlar Sizi Birinciliğe Taşır

İsabetli atış yapmak için de oyunda iki adet dürbün mevcuttur. Özellikle yakın mesafede kullanılmak üzere silahlarınızda mutlaka Red Hot veya Holographic dürbünleri bulundurun. Holographic dürbünü etrafı görmenizi bir nebze olsun engellediği için Red Hot işinizi daha iyi görecektir.

Mouse Hassasiyeti

FPS, TPS ve diğer silahlı oyunların altın kuralı Mouse hassasiyetini iyi ayarlamaktır. Düşmanlara daha iyi nişan almak için her zaman düşük DPI hassasiyet kullanmak iyi olacaktır. Çünkü siz hedefe nişan alırken nişangah noktanızın farklı yönlere kaymasını engelleyebileceksiniz. Burada hareketli düşmanları vurma konusunda da daha rahat olacaksınız. Düşman hareket ederken siz de Mouse hareket ettirdiğinizde çok uzak yerlere gitmeyeceksiniz.

Daha fazla bu tür yazıları okumak için “Oyunlar” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

9 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
Steam Yaz İndirimleri En Çok Satılan Oyunlar

Steam Yaz İndirimleri En Çok Satılan Oyunlar

Steam Bedava Oyun Kazanma Kampanyası Başladı

Steam Bedava Oyun Kazanma Kampanyası