blank - PS5 Kiti İlk Kez Canlı Görüntülendi!
in

PS5 Kiti İlk Kez Canlı Görüntülendi!

2020 yılında tanıtılması merakla beklenen PS5 için tüm gözler tanıtımlarda olduğu için merakla insanlar yeni gelişmeleri bekliyor idi. Bu yüzden de dualscohk 5 tarafından yapılan basın açıklamaları ve duyurular bu konuya dair de net bir dil yaratmaya başladı diyebiliriz.

94 senesinde ps1 ile başlayan süreçler için çok daha farklı bir çalışma sunuluyor ve 2013 senesinde PS4 tanıtılıyor. Bu yüzden yıllardır süre gelen ps serisi kendi içinde de Sony tarafından bir merak ve heyecan durumu yaratıyor. PS5 için gün sayarken Sony tarafından da beklentiler oldukça yoğun bir dilde hizmet sunuyor diyebiliriz.

1 - PS5 Kiti İlk Kez Canlı Görüntülendi!

Ps5 ve DualShock 5 için ilk görüntüler yayınlandı ve oyunlar için de büyük bir merak giderilmiş oldu. Paylaşılan görüntülerde PlayStation 5’in yanı sıra yeni DualShock da göze çarpan detaylar arasında yer alıyor. Mevcut DualShock 4’e benzer bir yapısı olsa da fark edilir bazı değişikliklere uğrayan kontrol cihazı, L2 ve R2 düğmelerinin büyüklüğü ile dikkat çekiyor. Bu da DualShock 5’in en büyük değişiklikleri arasında yerini alıyor.

Geliştirme konusuna baktığımız zaman detaylı bir hizmetin olduğunu görüyoruz ve özellikle USB-C ile ilgili seçenekleri de kendi içinde incelemiş ve büyütmüş oluyoruz. Zamana dair daha rahat, daha farklı ve yenilikçi bir dil ile hepimiz karşılaşmış oluyoruz.

Bataryasının önceki versiyona göre daha büyük olduğu belirtilen PS 5, şarj girişi olarak da USB-C girişini kullanacak gibi görünüyor. Son olarak yine DualShock’la ilgili olarak cihazların seleflerinden daha ağır bir yapıda olması bekleniyor ancak bunlar dışında tasarımsal bir devrim beklenmiyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Sevenleri İçin Apex Legends'e 400. Seviye İçin Pack Ekleniyor!

Sevenleri İçin Apex Legends’e 400. Seviye İçin Pack Ekleniyor!

blank - Çin'de Telefon Hizmetleri İçin Yüz Tarama Şartı

Çin’de Telefon Hizmetleri İçin Yüz Tarama Şartı