PlayStation Store İndirimleri
PlayStation Store İndirimleri
in

PlayStation Store İndirimleri

PlayStation store indirimleri belli oldu. PlayStation 5‘in tanıtımı merakla beklenirken, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik durumlardan dolayı oyun severlerin yeni nesil konsollarla tanışması bir süre daha ertelenecek gibi görünüyor. PlayStation 5’in yüksek fiyatı ise oyuncuları mevcut konsolda yer alan yeni oyunlara yönlendiriyor.

Bu durumun farkında olan Sony ise PlayStation 4 oyuncularını sevindirecek bir hamle yaparak, birçok oyunda indirim yaptı. Sony’nin belirlediği oyunların indirimleri ise 17 Eylül tarihine kadar devam edecek.

PlayStation Store İndirimleri Belli Oldu İşte Oyunlar

FIFA 20

Son dönemlerin en beğenilen oyunları arasında yer alan ve en iyi futbol oyunu serisi olan FIFA 20, ön siparişle de oldukça büyük bir satışa ulaşmıştı. Oyun severler FIFA 20’de yer alan taktikleri çözerek kariyerlere imza attı. Bununla beraber birçok FUT turnuvalarını kazandı. FIFA 20’yi normal sezonda alamadıysanız, Sony’nin indirimi yüzünüzü güldürebilir.

Normal fiyatı: 429 TL

İndirimli fiyatı: 30.03 TL

Detroit

2038’de Detroit’te makineleşmenin en üst boyutlarının yer aldığı ve bu dünyada meydana gelen krizleri çözmek için en uygun zaman!

Normal fiyatı: 249 TL

İndirimli fiyatı: 57.99 TL

Marvel’s Spider Man

Şimdiye kadarki en iyi Spider-Man oyunu olarak ilan edilen oyun ile uzun ve eğlenceli zamanlar geçirerek, açık dünya oyunları ile tanışabilirsiniz. Oyunu deneyimlemek için güzel bir fırsat!

Normal fiyatı: 309 TL

İndirimli fiyatı: 154.40 TL

Red Dead Redemption 2: Special Edition

Rockstar Games’in GTA 5 sonrasında piyasa sunduğu ve çıktığı andan itibaren bir fırtına gibi kasıp kavuran Dead Redemption 2, sahip olduğu yüksek fiyatı sebebiyle oyun severleri hayal kırıklığına uğratmıştı. Sony’nin yaptığı indirim listesinde yer alan bu oyunun, indirimli fiyatı da her ne kadar çok uygun olmasa da esas fiyatı ile karşılaştırıldığında tercih edilebilecek hale geliyor.

Normal fiyatı: 569 TL

İndirimli fiyatı: 199.15 TL

Watch Dogs 2

Hack konusuna ilgi duyuyor ya da bu alanda beceri sahibiyseniz, bu oyunla normal vatandaşların haklarını koruyan ve savunan bir hackera dönüşebilirsiniz. Çıktığı dönem çok popüler olan Watch Dogs 2, indirimle birlikte oldukça makul bir etiket taşıyor.

Normal fiyatı: 399 TL

İndirimli fiyatı: 79.80 TL

Death Stranding

Ölüm Kıyısı’yla baştan sona değişim geçiren bir dünya ile yüzleşip, dengesi bozulan ve parçalanan bu dünyayı düzeltecek bir yolculuk istiyorsanız, Death Stranding size göre!

Normal fiyatı: 429 TL

İndirimli fiyatı: 184.47 TL

DOOM + Wolfenstein II Bundle

Kendi türünde efsane haline gelen bu iki oyun, FPS oyun severler için oldukça cazip bir indirimle sunuluyor. İndirimli haliyle, bu iki oyun için performans canavarı olabilecek düzeyde diyebiliriz.

Normal fiyat: 239 TL

İndirimli fiyatı: 83.65 TL

Sony’nin yaptığı bu indirimler, 17 Eylül 2020 Perşembe günü son bulacak. Listede yer alan oyunlara ve daha fazlasına ulaşarak, dilediğiniz oyunları satın alabilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

3 puan
+oy -oy
League of Legends Kostüm ve Şampiyon İade Etme

League of Legends Kostüm ve Şampiyon İade Etme

Bedavaya EA Play Abonesi Nasıl Olunur?

Bedavaya EA Play Abonesi Nasıl Olunur?