blank - Playstation Store İle Bir Ücretsiz Oyun Fırsatı Daha!
Playstation Store Ücretsiz Oyun : Hitman
in

Playstation Store İle Bir Ücretsiz Oyun Fırsatı Daha!

Playstation Store yaklaşık iki hafta önce yaptığı gibi bu hafta da ücretsiz oyun geleneğine devam ediyor. Köklü oyun serisinin güncel oyunlarından birini ücretsiz olarak mağazasına koyan Playstation, karantinadan dolayı evde kalan kullanıcılarını sevindirmeyi amaçlıyor gibi görünüyor.

Dünyaca Ünlü Ücretsiz Oyun : Hitman

Dünyaca ünlü oyun serisi Hitman’in 2016 yılında çıkan HITMAN – The Complete First Season oyunu Playstation Store’a ücretsiz olarak eklenen son oyun oldu. Azılı bir tetikçiyi oynadığınız oyunda her bölümde farklı farklı hedefleri istediğiniz şekilde etkisiz hale getirmeniz sağlanıyor. Özgür olduğunuz bu dünyada hayal gücünüz en önemli etken. Gizlilik ve strateji seven oyuncuların kaçırmaması gereken bir oyun olduğu kesinlikle söylenebilir. Oyunun ana hikayesi yaklaşık olarak 10 buçuk saat sürüyor ancak oyundaki ekstra elementlerle uğraşırsanız oyun sürenizi fazlaca arttırabilirsiniz. Oyunu kütüphanenize eklemeniz için bir Playstation cihazına sahip olmanıza gerek yok! Playstation Store’un internet sayfasına girip kaydolarak oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun fırsatlarının evde kaldığımız bugünlerde fazlalaşmasını temenni ediyor, bütün oyunculara iyi eğlenceler diliyoruz.

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Alttaki yorum kısmından bu habere yorum yapabilir ya da aşağıdaki emojileri kullanarak bu haber hakkında ne düşündüğünüzü belirtebilirsiniz, haberi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Diğer haberleri okumak istiyorsanız Oyun Haberleri sekmemize bakabilirsiniz…

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - The Last of Us 2 Daha Erken Çıkacak!

The Last of Us 2 Daha Erken Çıkacak!

blank - Last of Us 2 Fragmanı Yayınlandı!

Last of Us 2 Fragmanı Yayınlandı!