blank - PlayStation Plus Abonelerine Özel Çifte İndirim Kampanyası
in

PlayStation Plus Abonelerine Özel Çifte İndirim Kampanyası

Sony, PlayStation Plus abonelerine yönelik çifte indirim kampanyasını duyurdu. 23 Kasım 2019 tarihine kadar sürecek olan bu indirim kampanyası, PlayStation için 100 oyunu kapsıyor.

Japonya teknoloji devi Sony, her ne kadar PlayStation 5 üzerinde daha çok çalışıyor olsa da PlayStation 4 kullanan oyun severleri de unutmuyor. Yakın zamanda PlayStation 5 çıkacak olsa da firma, PlayStation 4 ile ilgili de çalışmalarına devam ediyor. Bu doğrultu da şirket, yeni bir indirim kampanyası başlatarak bu kampanya sayesinde PlayStation Plus sahiplerine de çok yüksek miktarlarda tasarruf yapmalarını sağlıyor.

playstation plus 1280x720 1024x576 - PlayStation Plus Abonelerine Özel Çifte İndirim Kampanyası

%40’a Varan İndirimler

Sony’nin başlatmış olduğu bu yeni kampanya, birçok PlayStation 4 oyununu kapsamakta ve yüzde 40’a varan indirim olanakları sunuyor. 23 Kasım 2019 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanya ile oyun severler, aralarında eFootball PES 2020’nin de yer aldığı birçok oyuna, büyük indirimlerle beraber çok uygun fiyatlara sahip olabiliyorlar.

Sony firmasının sunduğu bu yeni kampanyada her fiyatta oyun yer alıyor. Fakat şirket, fiyatı yüksek olan oyunlarda indirim oranı daha da yüksek yapmış durumda. Siz de PlayStation Plus üyesi durumdaysanız ve sevdiğiniz oyunların fiyatı bütçenizi aşıyorsa bu kampanyaya mutlaka göz atmalısınız ve istediğiniz oyuna çok daha ucuz fiyatlara sahip olabilirsiniz.

3528740 ps plus 1 - PlayStation Plus Abonelerine Özel Çifte İndirim Kampanyası

Fiyatlar Ne Alemde?

Sunulan bu kampanyada yer alan oyunlardan biri de kısa süre önce piyasaya çıkan “Age of Wonders: Planetfall”. Oyunun normalde satış fiyatı 219 TL iken yapılan kampanya ile birlikte fiyatı 44 TL düşerek 175 TL ‘ye satın alınabiliyor. Üstelik PlayStation Plus üyeleri bu oyunu, kampanyanın bitiş tarihi olan 23 Kasım 2019 ‘a kadar ek yüzde 20 indirimle birlikte 140 TL’ye satın alma hakkına sahipler. Aynı durum Dirt Rally 2.0 oyunu için de geçerli. Oyunun normal satış fiyatı 299 TL iken kampanya kapsamında indirimli fiyat 195 TL ‘ye düşmekte. Ek indirimle birlikte ise PlayStation Plus üyeleri bu oyunu yüzde 35 daha düşük fiyatla beraber 126 TL ‘ye satın alabiliyor.

Kampanya kapsamındaki diğer bir oyun ise eFootball PES 2020. eFootball PES 2020 oyunun normal satış fiyatı 409 TL. Ancak Sony ‘nin sunduğu kampanya ile birlikte eFootball PES 2020, indirimli olarak yaklaşık 307 TL ‘ye satın alınabiliyor. Ek olarak PlayStation Plus üyesi iseniz eFootball PES 2020 oyununu, 23 Kasım 2019 tarihine kadar ek yüzde 25 ek indirimle birlikte 230 TL ‘ye satın alabilirsiniz.

Report

Legend

Yazar Kerem Şekerci

Oyuna meraklı üniversite öğrencisi. Oyun dünyasına katkı yapmayı seven, Hobi olarak video oyunları oynayan ve bateri çalan birisi.

Ne Düşünüyorsun?

7 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Mario Kart Tour'a 'Gerçek' Çok Oyunculu Mod Geliyor

Mario Kart Tour’a ‘Gerçek’ Çok Oyunculu Mod Geliyor

blank - Apex Legends Mobil İçin Tarih Netleşiyor

Apex Legends Mobil İçin Tarih Netleşiyor