in

Playstation İndirim Günü Başladı

Playstation İndirim Günü Başladı

PlayStation indirim günü “PlayStation Days of Play 2019” adı altında başladı. Geçtiğimiz yıllarda da bu indirimleri ile göze çarpan PlayStation yine adından söz ettireceğe benziyor. Siz de popüler oyunlardaki indirimlerden yararlanabilir, oyun keyfinizi orijinal oyunlar ile sürdürebilirsiniz.

Sony normalde bu indirimleri E3 etkinliğine katıldığı zamanlarda uygulamaktaydı. E3 2019 etkinliğinde yerini alamamış olsa da indirimlerini kullanıcılarına sundu. PlayStation Store üzerinde %60’lara kadar varan indirimler popüler oyunlarda dahil olmak üzere birçok oyunda uygulandı. İndirim günü ile aynı zamanda sınırlı sayıda üretilen “PS4 Çelik Siyahı” da satışa sunuldu. Özel tasarım olan bu PS4’ü almak isteyen kişilerin 2.699 TL gibi bir ücreti gözden çıkarması gerekmektedir.

Bu yazımızda sizlere PlayStation indirim haftasında öne çıkan oyunları listeleyecek ve oyunlar hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Böylece oyun hakkında ve indirim hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler daha kolay karar verebilirler. İndirim sürelerinin de 17 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda olacaktır. İndirimdeki tüm oyunlara PS Store üzerinden bakabilirsiniz.

Anthem

image - Playstation İndirim Günü Başladı

Öncelikle bu oyunu oynayabilmeniz için aktif bir internet bağlantınız olması gerekmektedir. Oyunun hikayesi tanrılar tarafından terk edilmiş bir dünya üzerinde geçmekte. MMO RPG türündeki oyunda antik güçlere sahip olan tapınak etrafında görevlerinizi eksiksiz şekilde yerine getirmeye çalışacaksınız. Oyunun fiyatı 399 TL yerine 134 TL’den satışa sunulmuştur.

Days Gone

image 1 - Playstation İndirim Günü Başladı

Açık dünya üzerinde oynanan oyun 26 Nisan 2019 tarihinde çıkmış olsa da kısa süre içerisinde birçok oyuncuyu kendisine bağımlı etmiştir. Aynı zamanda Twitch.tv üzerinde izlenme sayısı da fazladır. Oyun hikayesi hayatta kalma üzerine kuruludur. Zombi dolu dünyada kendinizi korumaya çalışacak, yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı gidereceksiniz. Temel ihtiyaçlarınızı giderirken de oyunun size verdiği görevleri tamamlayacaksınız. Oyun 429 TL’den 219 TL’ye kadar gerilemiştir.

PlayStation İndirim Fırsatı: FIFA 19

28 Eylül 2018 tarihinde çıkış yapan FIFA 2019 üzerinde birçok değişiklik görmüştük. Gerek oynanış gerekse de grafikler açısından bir devrim niteliği taşıyan FIFA 2019, 469 TL’den 114 TL’ye düşerek büyük bir ses getirdi. Bu indirimde etken olarak FIFA 2020’nin çıkış tarihinin açıklanması da vardır.

NBA 2K19

FIFA 19’dan 18 gün önce çıkan NBA oyunu hem online hem de tek başına oynamak isteyen kişiler için birebir. MyCareer özelliğini de kullanarak kendi basketbolcunuzu yetiştirebilirsiniz. Düşük kulüplerden başlayarak kendinizi üst seviye basketbol takımlarına transfer ettirebilirsiniz. Yine NBA 2K20’nin çıkış tarihi yaklaştığı için bu oyunda da büyük indirim görüyoruz. 469 TL’den 134 TL’ye düştü.

Marvel’s Spider-Man

image 2 - Playstation İndirim Günü Başladı

7 Eylül 2018 tarihinde PS Store’da yerini alan Spider-Man oyunudur. Şüphesiz ki birçok erkek çocuğun rüyalarını süsleyen Spider-Man büyük bir popülerliğe sahip. 469 TL’den 134 TL’ye düşen bu oyunu 17 Hazıran 2019’a kadar satın alıp oynayabileceksiniz.

Daha fazla bu tür haberlerden faydalanmak için “Oyunlar” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

6 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları

Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları

League of Legends Yeni Şampiyon Tanıtıldı

League of Legends Yeni Şampiyon Tanıtıldı