in

NVIDIA GeForce Now Nedir? Nasıl Kullanılır?

NVIDIA GeForce Now
NVIDIA GeForce Now

NVIDIA GeForce Now nedir? Nasıl kullanılır? NVIDIA kullanmakta olduğumuz dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarda daha iyi oyun performansı almak, oyunları daha gerçekçi bir deneyimle oynamamız adına en iyi özelliklere sahip ekran kartları üretmektedir.

NVIDIA GeForce Now Nedir?

NVIDIA kullanıcılarına oyunlardan daha iyi performans alması adına NVIDIA GeForce Now platformu ile de hizmet vermektedir. NVIDIA GeForce Now platformuyla Steam ve Epic Games içerisinde yer alan oyunları açabilir ve oynayabilirsiniz.

Ve NVIDIA GeForce Now sayesinde PC oyunlarını bir NVIDIA bulut sunucusundan cep telefonunuza aktarabilirsiniz.

NVIDIA tarafından oyuncuların daha iyi şekilde oyun oynamaları adına geliştirilen NVIDIA GeForce Now, Google Stadia’ya benzer şekilde çalışma mantığına sahiptir. Bahsettiğimiz iki platformda oyunculara bulut hizmetleri sağlamaktadır. Bulut hizmeti sayesinde oyunlarınızı sıkıntısız şekilde oynayabilir ve kaydedebilirsiniz.

NVIDIA GeForce Now içerisinde oynadığınız oyunları yüksek kaliteli çerçevelerde az gecikme ile oynayabilmeniz için NVIDIA RTX kartlarını kullanmaktadır. Kullanılan bu özellik sayesinde daha iyi oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

NVIDIA GeForce Now içerisinde oyunlarınızı satın alabileceğiniz ve oynayabileceğiniz kendi oyun pazarınız üzerinden ekleyebilirsiniz. NVIDIA GeForce Now bulut depolama platformu olduğu için PC üzerinde oynadığınız oyunları cep telefonlarınızda kaldığınız yerden oynamaya devam edebilirsiniz.

Cep telefonlarınızdan NVIDIA GeForce Now platformunu kullanmanız ve kütüphanenizdeki tüm oyunları ve diğer platformlardan satın alabileceğiniz oyunlara ulaşabilmeniz için NVIDIA hesabınızda oturum açmanız gerekir.

NVIDIA SHIELD cihazlarında NVIDIA Oyunları bölümünde abonelik hizmeti vardır. Abonelik hizmetinin ücreti saate göre abonelik hizmeti fiyatlarıysa GPU’nuza göre değişkenlik göstermektedir.

NVIDIA GeForce Now’un sunmuş olduğu bulut hizmeti sayesinde oynadığınız tüm oyunları NVIDIA olan tüm bilgisayarlarda açabilir ve oynayabilirsiniz. NVIDIA GeForce Now sayesinde PC oyunlarını bir NVIDIA bulut sunucusundan cep telefonunuza aktarabileceğiniz bahsetmiştik. Bu durum bazen sorunlar orta çıkartabilir ve PC için tasarlanmış bazı oyunların telefonunuzda düzgün çalışmayabilir. Bunun için oynayacağınız oyunların hangi cihazlara uygun olduğunu kontrol etmeli ya da bazı PC oyunlarını sadece PC’de oynamalısınız. NVIDIA ile tüm oyunları en iyi performansla oynayabilirsiniz.

Uygulama ile ilgili görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
Soccer Manager 2021

Soccer Manager 2021

Beyaz Perdeye Uyarlanmış Oyunlar

Beyaz Perdeye Uyarlanmış Oyunlar