blank - Nintendo Switch Bu Sene Çıkıyor!
in

Nintendo Switch Bu Sene Çıkıyor!

Oyun dünyasında sürekli yeni gelişmeler yaşanıyor. Bu gelişmeler içerisinde Nintendo Switch de önemli bir beklenti yaratıyor haliyle. Bu yüzden insanların isteklerine ve beklentilerine cevap veren bazı şeyler oluyor. Bu oyun da onlardan birisi.

Nintendo Switch’in yeni versiyonu Switch Pro’nun 2020 yılında çıkacağı yönünde ortaya atılan ve uzun süredir konuşulan iddialar son zamanlarda daha da alevlendi. Nintendo’nun yenileme alışkanlığını göz önünde bulunduran çoğu analist, yeni konsolun bu senenin ortalarında piyasaya sürüleceğini savunuyor.

Yeni ortaya çıkan haberler, 2020 yılında daha güçlü bir Nintendo Switch’in çıkarılabileceğine dair iddiaları yeniden alevlendirdi. ‘Pro Switch’ sürümünün 2020 yılında çıkacak olduğu iddiası, aslında geçen sene bile dilden dile dolaşıyordu.

Tayvanlı internet sitesi Digitimes’a göre yeni Switch modeli, 2020 yılının ilk çeyreğinde yoğun bir üretim sürecine girecekve bu sürecin sonrasında yılın ortalarına doğru piyasaya sürülecek. Analistlerin tahminleriyle de örtüşen bu haber ve iddialar, Switch Pro’nun önümüzdeki aylarda raflarda olabileceği düşüncesini destekler nitelikte.

Report

Ne Düşünüyorsun?

3 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Comments

0 comments

blank - Kayıp Valve Projesi Ortaya Çıktı!

Kayıp Valve Projesi Ortaya Çıktı!

blank - Sony'den Yeni PS5 Logosu Hamlesi!

Sony’den Yeni PS5 Logosu Hamlesi!