blank - Microsoft Ps'yi Bırakıp Xbox'a Geçmemizi İstiyor!
in

Microsoft Ps’yi Bırakıp Xbox’a Geçmemizi İstiyor!

Gelecek sene için yıl sonu piyasaya sürülmesi planlanan Xbox konsolu için iddialı bir açıklama yapan Microsoft, her 3 ya da 4 aya bir konsola özel oyun çıkaracak.

ABD merkezli Microsoft, yaptığı çalışmalar ile herkesi kendine çekmek istiyor. Xbox Scarlett’i piyasaya sürecek olan Microsoft, Sony’nin vadettiği özelliklerden sonra oldukça geçmesi zor bir vaatte bulundu. Şirket her 3 ayda bir yeni oyun çıkaracaklarını söyledi.

Yapılan açıklamalara bakınca, Xbox tarafından oldukça hızlı bir duyuru olduğunu görüyoruz.

playstation 5 might outperform xbox scarlett - Microsoft Ps'yi Bırakıp Xbox'a Geçmemizi İstiyor!

Matt Booty, her üç veya dört ayda bir Xbox konsoluna özel yeni bir oyun piyasaya sürebileceklerini ve bunu yaparken kaliteden ödün vermeyeceklerini açıkladı. Matt, “2020’ye girerken gayet iyi hissediyoruz. Her üç veya dört ayda bir yeni bir oyun piyasaya sürmek gibi bir hedefimiz var” açıklamalarında bulundu.

Oyunlarda bir değişiklik olmayacağını söyleyen Xbox, bu konuda hızlı bir güçlendirme yapacaklarını da söyledi. Bakalım nasıl bir gelişim bizi bekliyor ve karşımıza çıkacak olan bu detayları ne şekilde kullanmış olacağız? Herkesin merakla beklediği bu detayları kendine has bir dil ile anlatan Xbox oldukça keyifli ve hızlı bir dilde çalışma yapıyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Sonbahar İndirimlerinde Steam Rüzgarı!

Sonbahar İndirimlerinde Steam Rüzgarı!

blank - Sevenleri İçin Apex Legends'e 400. Seviye İçin Pack Ekleniyor!

Sevenleri İçin Apex Legends’e 400. Seviye İçin Pack Ekleniyor!