Microsoft Flight Simulator Paket Detayları Netleşti
Microsoft Flight Simulator Paket Detayları Netleşti
in

Microsoft Flight Simulator Paket Detayları Netleşti

Microsoft Flight Simulator paket detayları belli oldu. Son dönemlerin en çok beklenen oyunları arasında yerini alan Microsoft Flight Simulator’ün paket detayları sonunda netleşti. Oyunda Standart, Deluxe ve Premium Deluxe paketlerinin yer alacağının bilgisi verildi.

Çıkış tarihi ve sistem gereksinimlerinin de sunulduğu oyundan, uyun severler adına üzücü bir haber geldi. Oyun, üç ayrı paket olarak oyun severlerin huzurunu çıkacak ancak üst paketler için oyuncular ekstra ödeme yapmak zorunda kalacak.

Microsoft Flight Simulator

Standart paket içerisinde 20 adet uçak ve 30 adet havalimanı yer alırken, en düşük paket özelliğine sahip olan standart paketin fiyatı 350 TL olarak belirlendi.

Deluxe paket ise standart paketin üzerine eklenecek 5 uçak ve 5 havalimanı ile 550 TL olarak belirlendi.

Microsoft Flight Simulatör’ün en detaylı paketi olan Premium Deluxe paketin içerisinde ise 30 adet uçak ve 40 adet havalimanı yer alıyor. Premium Deluxe paketinin fiyatı ise 725 TL olarak belirlendi.

Paket içerisinde San Francisco, Heathrow gibi dünyanın en büyük havalimanları bulunurken, yayınlanan birebire modelleme taşıyan havalimanlarında maalesef ki İstanbul Havalimanı yer almayacak. Ancak bu durum İstanbul Havalimanı’nın oyun içerisinde asla yer almayacağı anlamını taşımıyor. Ayrıca dünya üzerindeki tüm havalimanlarının oyun içerisinde yer aldığını ancak birebir modelleme özelliği taşımadıklarını belirtmekte fayda var

Havacılıkla ilgilenen ve simülatör oyunlara meraklı olan oyun severlerin cepleri, Microsoft Flight Simulator tarafından biraz yanacağını söylesek yanılmış olmayız.

Paketlerde Yer Alan Uçaklar

paket 1 - Microsoft Flight Simulator Paket Detayları Netleşti

Paketlerde Yer Alan Modellemeli Havalimanları

paket 2 - Microsoft Flight Simulator Paket Detayları Netleşti

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy
Oyun Makineleri Üretimi Nasıl Yapılıyor

Oyun Makineleri Üretimi Nasıl Yapılıyor?

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri ve Fiyatı