blank - Lol Gelişim Videosu Yayınladı!
in

Lol Gelişim Videosu Yayınladı!

Büyük çabalar ile hazırlanan ve özellikle nasıl ilerleme yaşandığını bizlere gösteren oyunlardan biri olan Lol, kendine has bir yapıda ve beklentide online olarak çözümleri üretiyor ve herkes için yenilik yaratıyor.

Geride bıraktığımız haftanın Riot Games açısından oldukça yoğun geçtiğini söyleyebiliriz zira şirket hafta boyunca yeni sezon tanıtım videoları, 2020 planına genel bakış ve yeni bir sinematik videonun yayınlanması gibi pek çok önemli işe imza attı. Ancak ikinci sezonun gelmesiyle yayınlanan “2020’de Evren” başlıklı bir video, Runeterra dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmemize olanak sağlıyor. IP ekibinin lideri Greg Street’in hikâye anlatımını üstlendiği bu geliştirici videosunda, Riot’un Runeterra dünyasını ve tüm bölgelerini, karakterlerini hatta hikâyelerini hayata geçirme çabaları anlatılıyor.

İlk olarak 2018 yılında fiziksel bir harita oluşturduklarından bahseden Ghostcrawler, bu sayede Runeterra’nın nasıl bir yer olduğunu kullanıcıların aklında canlandırmasına yardımcı olduklarını söylüyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

3 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0

Comments

0 comments

blank - Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtımını Durdurabilir!

Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtımını Durdurabilir!

blank - Cyberpunk 2077 Sözünde Duramayacak: Oyun Ertelendi

Cyberpunk 2077 Sözünde Duramayacak: Oyun Ertelendi