in

LG Wing Telefon Özellikleri ve Fiyatı Nasıl Olacak?

LG Wing Telefon Özellikleri ve Fiyatı Nasıl Olacak?
LG Wing Telefon Özellikleri ve Fiyatı Nasıl Olacak?

LG Wing telefon özellikleri ve fiyatı nasıl olacak? Günümüzde birbirinden farklı özelliklere sahip telefonlar piyasaya tanıtılırken, Güney Kore merkezli olan LG şirketi de LG Wing adlı yeni bir ürünü tanıtmaya hazırlanıyor… “T” şeklindeki ekranı ile dikkat çeken bu telefonun, 6.8 inç genişliğe sahip olan bir ana ekranı ve 4 inç genişliğe sahip olan ikinci ekranı bulunmaktadır. Dönebilen bu ekranlar, birisi yatay ve birisi ise dikey hale getirilerek kullanılmaktadır.

LG Wing Telefon Özellikleri

Bu ekranlardan her ikisi de birbirinden farklı işlemleri aynı anda yapma imkanı sunacak. Örneğin birinci ekranda herhangi bir dosya incelenebilirken ikinci ekran üzerinden müzik kontrolleri yapılabilecek. Özellikle telefon oyunları ile zaman geçirmekten hoşlanan kullanıcılar için kullanışlı olabilecek bir ekran düzeninin dışında, diğer bazı özellikler de dikkat çekiyor.

İşlemci modelinin Snapdragon 756 G olması beklenen telefonda 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunması bekleniyor. 5 G özelliğinin de bulunması beklenen bu telefonun ana kamerasının ise yaklaşık olarak 64 MP olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca bu ana kameranın dışında olarak ön kamera ile ikinci ve üçüncü kameralar da telefonda bulunacak.

LG Wing modelinin sahip olacağı batarya ve temel donanım bilgileri hakkında yeteri kadar bilgiye ulaşılamasa da, batarya kapasitesinin en az 4.000 mAh olacağı söylenebilir. Maksimum hızlı şarj gücünün en az 20 W olması da telefon hakkındaki tahminlerden bir tanesi…

Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Henüz piyasaya tanıtılmamış olduğu için LG Wing fiyatı hakkında hiçbir bilgi bulunmuyor. Fakat Amerika Birleşik Devletleri’nde tam 1.000 Dolarlık bir ücret ile satışa çıkarılması bekleniyor. Fakat bu ücretin, çeşitli vergi fonları ile beraber Türkiye piyasasında ne kadarlık bir miktarda ortaya çıkacağı ne yazık ki kesin olarak bilinemiyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy
Cyberpunk 2077 Bu Sefer Ertelenmeyecek

Cyberpunk 2077 Oyunu Bu Sefer Ertelenmeyecek

Xbox Series X Özellikleri Nelerdir?

Xbox Series X Özellikleri Nelerdir?