blank - League of Legends 10.Sezon Geliyor
in

League of Legends 10.Sezon Geliyor

Dünyanın en popüler oyunu olan League of Legends 2009’da kuruldu ve 10. Yıl dönümüne özel etkinlikler düzenledi. Şimdi ise 9.sezonun tamamlanmasına sadece günler kaldı. Riot ekibi 10.sezonun başlangıcını 18 Kasım olarak duyurdu . Birçok LOL oyuncusu ise eski hesapları bırakıp yeni rekorlar arayışında. Durum böyle olunca RİOT son günlerde dereceli oyun oynamasının azaldığını vurguladı. 

League of Legends 10.sezon ile devrim niteliğinde güncellemeler ile geliyor Özellikle harita üzerinde ciddi değişimlerin olacağı da belirtiliyor. LOL oyununun vazgeçilmezi Sihirdar Vadisi üzerinde 2 koridor düzenlemesi getirildi. Bu düzenlemeler oyun esnasında son bir kaçış fırsatı getirirken ciddi bir oyun etkileme potansiyelinin olduğu gözüküyor. 

Harita Güncellemesi

Harita üzerinde farklı noktalara değişiklikler getirildi. özellikle canavarların olduğu bölgeye farklı Kaçış rotaları eklendi. Böylece oyunun hakimiyetini bir anlık değiştirebilecek eklentiler oyunda artık var olacak. RİOT ekibi bu güncelleme ile farklı renk paketi de eklediğini duyurdu. dev oyunların piyasaya çıkmasından sonra farklı güncellemeler getirerek oyunu oynama ihtimali arttırmaya yönelik çalışmalar yaptıkları bildirildi. aynı zamanda 10 ve özel %90 a varan kostüm indirimleri de mağazada yer almaktadır.

Preseason 10 League of Legends LoL Live PBE 1024x576 - League of Legends 10.Sezon Geliyor

Senna Karakteri

RİOT yeni karakter olarak da Senna’yı oyna getirmeye hazırlanıyor. oyun içerisinde destek karakteri olarak oynanacak olan Sena’nın Beta sunucusuna geldiği belirtilmektedir. Senna farklı özellikleri ile ciddi derecede oyun kazanma potansiyeli olan karakterlerden biri olacak gibi görünüyor.

header image 12 1 1024x576 - League of Legends 10.Sezon Geliyor

Senna karakteri farklı özellikleriyle hem takımına destek verme düşmana hasar vermekte bire bir. ultisi sayesinde de bir koridordan diğer koridora hasar verme yeteneğine sahiptir. 22 Kasım’da 10 sezondan sonra gelecek olan Senna şu anda Beta sunucusunda yer almakta. iyi becerilerine karşı hasarı daha az olmaktadır. Oyunda en az oynanan destek rolünü üstlenecek karakterlerden biri olması muhtemel. Senna  diğer şampiyonlara göre basit fakat etkili bir şampiyon olarak görünmekte.

LOL oynayanların bir kısmını mutlu eden güncelleme bazı takımlar için eksiklik taşıyacak gibi. Birçok takım destek oyuncularına takviye yapmaya başladı. Dereceli oyunlar da ise yeni sezon ile birlikte ciddi rekorlar beklenmekte. 

Arama Terimleri:

10 sezon lol gelecek indirimler

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Apex Legends Mobil İçin Tarih Netleşiyor

Apex Legends Mobil İçin Tarih Netleşiyor

blank - Call of Duty: Modern Warfare'e Yeni İki Oyun Modu

Call of Duty: Modern Warfare’e Yeni İki Oyun Modu