eFootball PES 2020 758x412 - Konami, eFootball PES 2020 Lite 'ı Duyurdu
konami
in

Konami, eFootball PES 2020 Lite ‘ı Duyurdu

Konami , popüler futbol oyunu olan eFootball PES 2020 ‘nin ücretsiz bir şekilde oynanabilen ‘Lite’ versiyonunu resmen duyurdu. eFootball PES 2020 Lite versiyonu önümüzdeki haftada tüm platformlarda yer alacak.

Futbolseverlerlerin merakla ve büyük bir heyecanla beklediği oyunlarından bir tanesi olan eFootball PES 2020, 10 Eylül 2019 tarihinde bilgisayar ve konsol platformlarında satışa sunulmuştu. Geçtiğimiz senelerdeki gibi bu yıl da oyunseverlerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Oyun kısa bir süre sonra mobil platformlara da geldi ve bir çok oyunsever tarafından Steam üzerinde olumlu olarak geri dönüş aldı.

Konami , eFootball PES 2020 Lite ‘ı Duyurdu

Pro Evolution Soccer serisinden oyunseverlere sevindirici bir haber geldi. Konami, geçtiğimiz eylül ayında satışa çıkardığı eFootball 2020 ‘nin tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilen Lite sürümünün PlayStation 4, PC ve Xbox One ‘a kısa bir süre sonra geleceğini duyurdu. eFootball PES 2020 Lite önümüzdeki hafta oyunseverlere sunulacak.

eFootball PES 2020 Lite sürümünün şuan hangi özelliklerle çıkacağı bilinmemekte. Geçtiğimiz sene PES 2019 Lite, myClub moduna sınırsız olarak erişim imkanı sağladı ve oyunculara Diego Maradona, David Beckham ve Gabriel Batistuta gibi efsane futbolcularla oynama şansı vermişti. Bunun yanı sıra ücretsiz versiyona da ilk defa eklenen EDIT modu ile birlikte oyuncular, diğer oyuncular tarafından yapılan düzenlemeleri kolay bir şekilde içe aktarabiliyor. Takımlar, formalar, oyuncular ve stadyumlar özelleştirebiliyordu.

eFootball PES 2020 Lite ‘ın yine geçen sene olduğu gibi ücretsiz modlarla birlikte oyunseverlerin karşısına çıkması beklenmekte. Popüler futbol serisi olan oyunun Lite versiyonları mikro ödeme sistemine sahip şekilde oynanabilecek. Konami büyük ihtimalle bu yeni oyunda da oyunculara satın alma seçeneği sunacak. Oyun ücretsiz olarak sunulsa da Konami firması yine oyunseverlerden bu şekilde ek para kazanmaya çalışacak.

Şimdilik edinilen bu bilgilerin dışında Konami şirketinin sosyal medya hesaplarından yaptığı yeni yıl sürprizi şeklinde duyurdu bilgiden başka henüz başka bir gelişme yok. Fakat bu yeni ücretsiz versiyon ile ilgili yakında yayınlanması beklenen yeni fragman ile birlikte oyunun hangi özelliklere sahip olacağı ilgili daha fazla bilginin ortaya çıkması da kısa sürede belli olacak gibi.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yükleniyor...

0
Avatar Oyununun İptal Edilmediği Açıklandı 150x150 - Avatar Oyununun İptal Edilmediği Açıklandı

Avatar Oyununun İptal Edilmediği Açıklandı

Stadia Mağazasının Tarayıcı Versiyonunu Kullanıma Açıldı 1 150x150 - Stadia Mağazasının Tarayıcı Versiyonunu Kullanıma Açıldı

Stadia Mağazasının Tarayıcı Versiyonunu Kullanıma Açıldı