in

Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları

Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları

Geçtiğimiz günlerde sizler için Android platformunda normal zamanlarda ücretli olan fakat kısa süreliğine ücretsiz olmuş uygulamaları paylaşmıştık. Şimdi ise sıra iOS kullanıcılarına geldi. Sizler için kısa süreliğine tamamen ücretsiz olmuş birbirinden değerli ücretsiz 6 iOS uygulaması paylaşacağız. Ücretsiz iOS uygulamaları içerisinde işinize yarayanı indirip kullanmaya başlayabileceksiniz.

Hiçbir ücret ödemeyeceğiniz bu uygulamaların toplam fiyatı 85 TL olmaktadır. Sizler için zaman zaman bu tür içerikler paylaşıp ücretsiz uygulamalardan yararlanmanızı sağlayacağız. “Teknoloji” kategorimizi takip ederek bu tür haberlerimizi kolay bir şekilde görebileceksiniz.

Cut for Stories

Screenshot 1 5 - Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları

Instagram kullanımına önem veren kişiler için oldukça işlevsel bir uygulamadır. Instagram uygulamasından farklı olarak onlarca efekte ulaşabilir, farklı filtreler kullanarak paylaşacak olduğunuz gönderilere ayrı bir hava katabilirsiniz. Böylece takipçilerinizin beğenisini alır, takipçi sayınızı kolay bir şekilde arttırabilirsiniz. Cut for Stories uygulamasının ücretsiz olmadan önceki fiyatı 0.99$’dır.

LiveTunes – Concert FX Player         

Screenshot 2 4 - Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları

iTunes Music’in kaldırılması gündemdeyken kendinize alternatif bir uygulama arıyorsanız LiveTunes tam size göre. Fakat bu uygulamanın amacı biraz daha farklı. Dinleyecek olduğunuz müzikleri stüdyo kaydı olarak değil de bir konserdeymiş gibi dinlemenize olanak tanıyor. Koşulsuz şartsız her müziğe konser havasını uyarlayabilir ve arkadaşlarınız ile beraber sevdiğiniz müziklerde konser havası yaratabilirsiniz. Bu uygulamanın da ücretsiz olmadan önceki fiyatı 0.99$ olarak karşımıza çıkıyor.

ScanKey – Barcode OCR Keyboard

Artık üyelik ve form doldurma gibi işlemlerimizi telefonlar üzerinden yapmaktayız. Form doldururken karşımıza çıkan QR kodları için de ilgili uygulamayı kapatıp yeni bir uygulama açmak zorunda kalıyorduk. Bu sorunlara OCR Keyboard uygulaması ile son verebilirsiniz. Klavyeniz üzerinde QR kısa yolu olarak gözükecek ve form doldururken hızlı bir şekilde QR kodunu taratabileceksiniz. Uygulamanın ücretsiz olmadan önceki fiyatı 0.99$’dir.

iPicBox – Safe Photo Vault

Telefonunuz başkalarının eline geçiyor ve fotoğraflarınızı mı karıştırıyorlar? O halde sizelre iPicBox uygulamasını tanıtalım. Bu uygulama sayesinde başkalarının görmesini istemediğiniz fotoğrafları saklayabilir, o fotoğrafları sadece siz görebilirsiniz. Uygulama tanıtım sayfasında %100 gizlilik garantisi vermektedir. Bu da istenmeyen durumların önüne geçecek, sizin özelinizi sizden başka kimse bilmeyecek. Uygulama özellikle babası tarafından telefonu kurcalanan kişiler için gerekli olacaktır.

3D Earth – weather widget

Screenshot 3 2 - Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları

Listemizdeki en pahalı iOS ücretsiz uygulama olarak karşımıza 3D Earth çıkmaktadır. 3D Dünyadan çok daha fazlasını yapabilen bu uygulamanın normal fiyatı 9.99$’dır. Fakat uygulamayı hemen indirirseniz tek kuruş ücret ödemeden kullanabileceksiniz. Dünya üzerindeki hava durumlarını görebilecek, yeşillik alanlar üzerinde dolaşabileceksiniz. Nem, rüzgar yönü ve daha birçok detay bilgiye de ulaşabileceksiniz.

Polca BW

Ücretsiz iOS uygulamaları arasında sonuncu uygulamamız Retro’ya hayranlık duyan kişiler için oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Uygulamayı açtığınızda telefonunuz bir Retro fotoğraf makinesi görevini görecek. Çektiğiniz fotoğraflar lekeli ve rengi soluk olacak. Böylece Retro havasını tamamen hissedebileceksiniz. Kamera içerisinde modlara erişmek de mümkün olacak.

Report

Ne Düşünüyorsun?

6 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
Apex Legends 1.2 Yaması Yayınladı

Apex Legends 1.2 Yaması Yayınladı

Playstation İndirim Günü Başladı

Playstation İndirim Günü Başladı