blank - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları
in

iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları

Apple severler birçok müzik uygulamasını hâlihazırda bilse de farklı özellikleriyle ve kalitesiyle onlarca uygulama App Store’da yerini almaktadır. Gelin iOs müzik uygulamaları nelerdir yakından bakalım.

Musica Müzik

İnternetsiz müzik dinleme özelliğiyle kullanıcılarının kalbini çalan Musica Müzik, bünyesinde barındırdığı binlerce şarkı ile modern hayatın ritmini yakalıyor. Çeşitli özelliklerinin yanı sıra müzikleri kaliteli bir şekilde insanlara sunması ilgi çekici bir hale getiriyor.

Ekran Resmi 2019 11 01 21.08.21 - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları

Tubidy

Youtube ve Soundcloud üzerindeki tüm müzikleri barındıran Tubidy, en kaliteli iOs müzik uygulamaları arasındadır. İndirdikten sonra çevrimdışı olarak kullanılabilmeyi sağlaması tercih sebeplerindendir. Tubidy üzerinden en sevdiğiniz müziklere kısa sürede ulaşarak, zahmetsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Oynatma listeleriyle albümünüzü çeşitlendirebilirsiniz.

Ekran Resmi 2019 11 01 21.09.08 2 - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları

Deezer

50 milyondan fazla şarkı ile iOS müzik uygulamaları arasında olan Deezer, sevdiğiniz şarkılardan bir liste ve oluşturmanızı ve sevdiklerinizle bu listeyi paylaşmanızı sağlıyor. Ücretsiz olarak Gmail, Facebook hesabınızla kayıt olabilirsiniz. Aynı zamanda arka planda çalmasıyla birlikte diğer işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ekran Resmi 2019 11 01 21.10.09 2 - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları

Musixmatch

Kendinize özel müzik kütüphaneleri oluşturarak, her yerde müzik zevkinizi katlayan Musixmatch, ayrıca Türkçe çeviriye sahip şarkı sözleriyle dikkat çekmektedir. Arama butonu ile en sevdiğiniz şarkıcıları ve şarkıları arayarak, kolayca dinleyebilirsiniz.

Ekran Resmi 2019 11 01 21.10.49 2 - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları

Music Cloud Offline

Sınırsız bulut depolama özelliği sayesinde müziklerinizi telefonunuzda yer kaplamadan dinlemek için Music Cloud Offline indirebilirsiniz. İnternet olmadan kullanabileceğiniz uygulamayı iPhone, iPod ve iPad’inizden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ekran Resmi 2019 11 01 21.11.27 2 - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları

iPlay

Apple Store üzerinden ücretsiz bir şekilde yükleyebileceğiniz iPlay, müzikleri ve videoları izlemenize olanak sunduğu gibi indirmenizde de yardımcı olur. Bu videoları Youtube, Dailymotion ve Vimeo üzerinden izleyebilirsiniz. Uygulamaya entegre olarak çalışan video düzenleme aracıyla videolarınızı düzenledikten sonra cihazınıza kaydedebilirsiniz. Ufak boyutuyla cihazınızda fazla yer kaplamayacaktır.

Ekran Resmi 2019 11 01 21.12.02 1 - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları

Apple Music

50 milyon şarkı kapasitesiyle her Apple kullanıcılarının iOs müzik uygulamaları arasında yer almaktadır. İster çevrimiçi ister çevrimdışı dinleyebileceğiniz Apple Music uygulaması ayrıca Apple Watch ile eşleştirilebiliyor. İster editörlerin hazırladığı listelere göz atabilir ister kendi listenizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Tüm aygıtlarınızdan ulaşabileceğiniz uygulama, video klipleri de oynatmaya imkan sunuyor.

Ekran Resmi 2019 11 01 21.14.26 2 - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları

Daha fazlası için Teknoloji Haberleri kategorimizi takipte kalabilirsiniz.

Summary
music apps for offline use - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları
Author Rating
1star - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları1star - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları1star - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları1star - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları1star - iOS En Kaliteli Müzik Uygulamaları
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Software Name
Müzik Uygulamaları
Operating System
iOS
Software Category
Müzik
Price
TL 0
Landing Page

Report

Ne Düşünüyorsun?

11 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Redmi Note 8 Özellikleri

Redmi Note 8 Özellikleri

blank - Diablo IV Resmen Duyuruldu

Diablo IV Resmen Duyuruldu