in

Instagram’da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?

Instagram’da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?
Instagram’da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?

Instagram’da gönderi zamanlama nasıl yapılır? Instagram fotoğraf paylaşma uygulamaları arasında en popüler olanıdır. Artık fotoğraflarınızı zamanlama programı ile paylaşabilirsiniz.

Instagram sosyal medyasında fotoğraflarınızı paylaşmak için zamanınız olmayabilir. Bu sebeple artık Instagram’da gönderi zamanlama programları ile otomatik olarak paylaşmanız mümkündür. Henüz Instagram’ın kendi gönderi zamanlama programı bulunmadığı için bu işlemi 3.parti uygulamalar ile yapabilirsiniz.

Instagram’da Gönderi Zamanlama

Buffer Instagram Gönderi Zamanlama Programı

Buffer uygulamasını Android ve iOS cihazlarınız için uygulama mağazalarından indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra Buffer uygulamasında ücretsiz bir hesap açmalısınız. Oluşturduğunuz hesaba Instagram uygulaması ile bağlanmalısınız. Bu işlemden sonra bilgisayarınızın tarayıcısından Buffer sitesine giriş yaparak paylaşmak istediğiniz gönderileri ve gönderi paylaşım zamanını ayarlamalısınız. Fakat burada önemli bir nokta vardır.

Gönderi paylaşma ayarını yaptıktan sonra Buffer uygulaması gönderiyi otomatik olarak paylaşmıyor. Öncelikle gönderi paylaşım zamanınızda telefonunuzun internete bağlı olması gerekmektedir. Çünkü Buffer uygulaması paylaşım izni için size onay gönderecektir.

Bildirimi kabul ettikten sonra Buffer uygulaması sizin için gönderinizi Instagram’da paylaşacaktır. Buffer Instagram gönderi zamanlama programı sayesinde kolaylıkla zaman kaybetmeden gönderilerinizi paylaşabilirsiniz.

Instagram’da Gönderi Zamanlama - Instagram’da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?

Gramblr Programı ile Instagram’da Gönderi Zamanlama

Instagram gönderi zamanlama programaları arasında bir diğeri ise Gramblr uygulamasıdır. Bu program ile bilgisayarınız üzerinden Instagram gönderi zamanlama yapabilirsiniz. Gramblr hem Windows için hem de Mac bilgisayarları için uygundur. Bu program için öncelikle Gramblr sitesine girip uygulamayı bilgisayarınıza indirmelisiniz.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulumu gerçekleştirip sisteme üyelik ile giriş yapmalısınız. Daha sonra ise uygulama üzerinden gönderi zamanlama yapacağınız Instagram profilinizi uygulamaya bağlıyorsunuz. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta gönderi paylaşım süresine kadar bilgisayarınız açık olmalıdır.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy
En İyi 10 Online Oyun

En İyi 10 Online Oyun

İlk Renkli Video Oyunları Hangileridir?

İlk Renkli Video Oyunları Hangileridir?