in

Instagram Nasıl Dondurulur?

Instagram Nasıl Dondurulur?
Instagram Nasıl Dondurulur?

Instagram nasıl dondurulur? Merak edilen haline gelen Instagram dondurma linkini sizlerle paylaşıp bu işlemin nasıl yapıldığını adım adım anlatmaya çalışacağız.

Instagram dondurma diğer adı ile Instagram hesabını geçici olarak kapatma işlemine denir. Instagram hesabınızı geçici süreliğine kapatıp arzu ettiğiniz zaman geri açmanızın mümkün olduğu bir işlemdir. Instagram dondurma linkine tıkladıktan sonra aşağıda belirtilen size sıraladığımız adımları sırasıyla uygulayarak Instagram dondurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Nasıl Dondurulur? Detaylar

Instagram dondurma linki aşağıdadır.

https://www.Instagram.Com/accounts/login/?Next=/accounts/remove/request/temporary/

  1. Adım

Instagram hesabınızı, Instagram uygulamasını kullanarak, geçici olarak kapatmanız veya silmeniz mümkün değildir. Bu nedenle tarayıcınızdan yukarıda vermiş olduğumuz Instagram Dondurma Linkine tıklayarak başlayacağız.

  1. Adım

Link üzerinden Instagram giriş sayfası çıkacaktır karşınıza. Burada hesabınıza giriş yapabilmek için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek kendi hesabınıza giriş yapmış olacaksınız.

  1. Adım

Açılan sayfanın sağ üst kısımdaki Profil simgesine dokunun ya da tıklayın ve açılan Profil sayfanızdan “Profili Düzenle” yi seçin.

  1. Adım

Açılan ekranda aşağıya inin ve sağ alttaki “Hesabımı geçici olarak kapat” butonuna dokunun ya da tıklayın.

  1. Adım

“Hesabını neden kapatıyorsun?” sorusunun cevabı için yandaki açılır menüden size uygun cevap seçeneklerinden birini seçerek ve şifrenizi yeniden girin. Unutmayın ki hesabınızı kapatma seçeneği, yalnızca menüden seçmiş olduğunuz bir sebep neticesinde görünür.

  1. Adım

Bu aşamada “Hesabı Geçici Olarak Kapat” butonuna dokunarak ya da tıklayarak işleme devam edebilirsiniz. Hesabınızı geçici olarak kapamak için hesabınıza tekrar giriş yapabiliyor olmanız gerekir. Yani şifrenizi ya da kullanıcı adınızı kesinlikle bilmeniz gerekiyor. Eğer hatırlayamıyorsanız, giriş yapmakla ilgili bazı ipuçlarına bakarak Instagram dondurma işlemi için Instagram’dan teknik destek alabilirsiniz. Verdiğimiz talimatları doğru bir şekilde gerçekleştirerek Instagram dondurma işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy
İlk Önemli Video Oyunları Hangileridir? Oynanışları Nasıldır?

İlk Önemli Video Oyunları Hangileridir? Oynanışları Nasıldır?

Apple Music Uzaktan Nasıl Yönetilir?

Apple Music Uzaktan Nasıl Yönetilir?