in

Instagram Hesap Dondurma

Instagram Hesap Dondurma
Instagram Hesap Dondurma

Instagram hesap dondurma nasıl yapılır? Instagram, en yaygın kullanılan ve en popüler sosyal medya platformları arasında. Birçok kişi Instagram’da keyifli bir şekilde geçiriyor.

Diğer taraftan da çok sayıda kişi Instagram üzerinde gereğinden fazla vakit geçirmesi sebebiyle günlük hayatta yapması gereken işleri aksatıyor ve yaşam kalitesini düşürebiliyor. Bazen Instagram kullanımı bağımlılık haline gelebiliyor ve kişileri olumsuz etkileyebiliyor. Bunun çözümü olarak Instagram kullanıcıları Instagram dondurma seçeneğini tercih ediyor.

Instagram dondurma işlemlerinin nasıl yapıldığı, Instagram hesabını silmeden dondurma işlemi yapmanın veya telefon üzerinden bu işlemi yapmanın mümkün olup olmadığı  gibi  sorular bu makalemiz ile cevap buluyor.

Instagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Hesap dondurma işlemini uygulamayı kullanarak yapmak mümkün değildir. Hesabınızı dondurma yani geçici olarak kapatma işlemi yapmak için tek yol Instagram resmi sitesi üzerinden giriş yapmaktır. Instagram hesabı dondurma işlemi haftada sadece bir kez yapılabilmektedir.

Instagram Hesap Dondurma İşlemleri

Instagram resmi sitesine giriş yaptıktan sonra, giriş sayfası üzerinden kullanıcı adı ve şifre girişi yapılarak hesabınıza açın. Eğer şifrenizi unuttuysanız Şifreni mi unuttun kısmından şifre sıfırlama işlemlerini yapabilirsiniz.

Instagram Hesabı Dondurma Adımları

Profiliniz üzerinden profili düzenle seçeneğine girdikten sonra sağ alt kısımda “Hesabımı geçici olarak kapat” a tıklayın. Bu adımı gerçekleştirdikten sonra Instagram size hesabınızı dondurmadan önce son bir soru daha soracaktır. Burada karşımıza çıkan seçeneklerden birini seçtikten sonra Instagram size bazı öneriler sıralayacaktır. Ara vermek istiyorum seçeneğini işaretleyerek instagram hesabınızı dondurma işlemini tamamlayabilirsiniz. Telefondan Instagram uygulamasına üye olmak mümkün fakat geçici olarak hesap dondurma işlemlerini telefon üzerinden yapmak mümkün olmuyor.

Instagram Hesap Dondurma 2021 Linki

Yukarıdaki bahsetmiş olduğumuz adımların gerçekleştirilmesi toplamda birkaç dakikanızı bile almayacaktır. Bu işlemleri tek tek yapmak istemeyen veya yanlış bir şey yapmaktan çekinen kişiler için alternatif bir yol daha bulunuyor.

Instagram hesabı dondurma işlemlerini yapmanın en kısa yolu tek bir link üzerinden gerçekleşiyor. Aşağıda yer alan linke tıklayarak Instagram hesabı dondurma işlemini tamamlayabilirsiniz.

https://instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
Clash of Clans Oyunu ve Detayları

Clash of Clans Oyunu ve Detayları

CS GO Eşleştirme Hizmetine Giriş Yapmadı Çözümü

CS GO Eşleştirme Hizmetine Giriş Yapmadı Çözümü