blank - GTA 5 İçin Tesla Cybertruck Modu
in

GTA 5 İçin Tesla Cybertruck Modu

Modlar arasında o kadar fazla geçiş yapılıyor ki, son dönemlerde insanların beklentisi ve isteği oldukça değişmiş durumda.

Hem duruma dair düşünceleri hem de beklentileri kendi içinde değiştiren ve yenileyen bütün yeni çalışmalar için sizler de isteklere göre bir ilerleme yaratabiliyorsunuz. Bu yüzden merak edenler için hemen videoyu sizinle paylaştık!

2019 12 02 23 12 07 2 - GTA 5 İçin Tesla Cybertruck Modu

GTA 5 için uyarlanan yeni modlar, kendini oldukça farklı şekillerde ön plana çıkarıyor ve istekleri yeniliklerle birlikte büyütüyor. Bu yüzden değişimi ve renkli yaklaşımları çok daha hızlı bir şekilde kullanabiliyor ve ilerletebiliyoruz.

Moda hayran olmak isteyenler oldukça fazla olacağını düşünüyoruz çünkü hem herkesin rengine hem de beklentisine net bir çözüm üretmiş oluyoruz. Bireysel ilerlemeler ve fırsatlar için zaman kaybetmeyin ve moda dair yeni yaklaşımları ortayı çıkarmaya başlayın.

Konuya dair Elon Musk da bir twet ile cevap verdi diyebiliriz. Oyun severlerin oldukça keyifli bir şekilde kullanabileceği bu mod, hem renkli görüntüler yaratıyor hem de GTA 5 olarak karşımıza çıkıyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Neden Crysis Devam Etmedi?

Neden Crysis Devam Etmedi?

blank - Örümcek Adam 4'e Dair Oynanış Videosu Yayınlandı!

Örümcek Adam 4’e Dair Oynanış Videosu Yayınlandı!