google stadia yeni oyunlar 758x426 - Google Stadia 'ya Gelecek 10 Yeni Oyun
in

Google Stadia ‘ya Gelecek 10 Yeni Oyun

Google ‘ın yeni bulut tabanlı oyun servisi olan Stadia ‘yı bugün itibarıyla oyunseverlerin hizmetine sunuyor. Google Stadia ‘nın açılış lansmanında açıklanan ve oyuna ekleneceği açıklanan 12 oyununun yanı sıra 10 tane daha yeni oyunun ekleneceği açıklandı.

Google ‘ın bugün yapacağı lansman ile birlikte oyunseverlere sunacağı oyunlar, geçen haftaki yapılan açıklamada duyurulmuştu. Google ‘ın yeni oyun servisinin sadece 12 oyun ile beraber açılacak olması hayal kırıklığına sebep olmuştu. Fakat Stadia, beklentilere uyarak oyun listesine yeni oyunlar eklediğiniz açıkladı.

Google Stadia ‘ya 10 Yeni Oyun Eklenecek

Google firmasının başkan yardımcısı ve aynı zamanda genel müdürü olan Phil Harrison, Google Stadia ‘nın oyun listesine 10 yeni oyunun daha eklendiğini Twitter hesabından açıkladı. Bu yeni oyunlar ile birlikte platformun açılışında eklenecek oyunların sayısı toplam 22 ‘ye yükseldi. Açıklamadan sonra, her yıl geleneksel olarak yapılan The Game Awards etkinliğinde kurucu Geoff Knightley ise eklenecek yeni oyunların listesini açıkladı.

Bugün itibarıyla oyunseverlerin hizmetine sunulacak olan Google Stadia ‘da bulunacak oyunların tam listesi şu şekilde oldu;

Assassin’s Creed Odyssey
Destiny 2: The Collection (Stadia Pro)
Attack on Titan: Final Battle 2
Final Fantasy XV
Farming Simulator 2019
Grid 2019
Football Manager 2020
Just Dance 2020
GYLT
Metro Exodus
Kine
NBA 2K20
Mortal Kombat 11
Red Dead Redemption 2
Rage 2
Samurai Shodown (Stadia Pro)
Rise of the Tomb Raider
Thumper
Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition
Trials Rising
Wolfenstein: Youngblood
Tomb Raider: Definitive Edition

Google ‘ın yeni oyun servisine eklenen, açılıştaki yeni oyunların Google Stadia ‘ya 2019 yılında ekleneceği zatan daha önce duyurulmuştu. Bu yüzden lansmanda açıklanacak olmaları ise oyunseverlere küçük birer sürpriz olmuş oldu. Tüm bu oyunlar ile birlikte Borderlands 2, Doom: Eternal, Darksiders Genesis, Cyberpunk 2077, Ghost Recon Breakpoint, Dragon Ball Xenoverse 2 ile birlikte birçok önemli oyunun da ilerleyen zamanlarda Stadia kütüphanesine ekleneceği düşünülüyor.

Google Stadia ‘nın hizmet vermeye başladığı ilk günde Stream Connect, Crowd Play ve State Share de dahil olmak üzere bir takım özellikleri sunulmayacak. Fakat Google, kısa süre sonra platformlara da ekleneceklerini belirtti.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yükleniyor...

0
f49c7dd578e561a9fa5a925ea55201031bc00a07 150x150 - PS5 Kontrol Cİhaz Tasarımı Ortaya Çıktı!

PS5 Kontrol Cİhaz Tasarımı Ortaya Çıktı!

yeni pokemon 150x150 - Pokémon Sword and Shield'a Yeni Pokémon Eklendi

Pokémon Sword and Shield’a Yeni Pokémon Eklendi