in

Ghost of Tsushima Yeni Fragman İle Çıkışını Duyurdu!

2019 12 13 10 50 35 - Ghost of Tsushima Yeni Fragman İle Çıkışını Duyurdu!

Sony tarafından sunulan ve büyük vaatler ile kaşrımıza çıkarılan Ghost of Tsushima isimli oyun, yeni fragman ile karşımıza geliyor ve önemli şekilde duyuruluyor. Bu konuya dair de yetkin ve estetik bir dil hepimizi bekliyor diyebiliriz.

Daha önce yaptığı açıklamalarda özellikle canlı yayınlarda durumu anlatan ve açıklayan Sony, yeni duyuruları ile de gündeme geliyor. Sony’nin birinci parti stüdyosu Sucker Punch, sürpriz duyurularla gerçekleşen The Game Awards etkinliğinde PlayStation 4’e özel yeni oyunu Ghost of Tsushima’nın yeni fragmanını sergiledi. Bu kez genişletilmiş bir fragmanla karşımıza çıkan oyunun 2020 yılının yaz aylarında çıkacağı duyuruldu. Bu duyuru ile birlikte yeni video da yayınlandı ve pek çok kişiye cevap olarak sunuldu.

Açıklanan oyuna dair söylenecek çok fazla şey var. Liste içerikleri ve beklentiler için herkesin kendine has bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Ghost of Tsushima, Sucker Punch’ın şimdiye kadar yaptığı en büyük, en geniş kapsamlı oyun olarak tanımlanıyor. Yeni fragmanda oyunun gizlilik mekanikleri ve The Ghost’un yolculuğuna yön veren hikayeden ipuçları sunuluyor.

Çarpıcı görüntülere sahip sinematiğe arka planda orkestra müziği eşlik ediyor. Ayrıca oyunun kutulu versiyonlarını süsleyecek sanat tasarımı da paylaşıldı.

2019 12 13 10 50 35 - Ghost of Tsushima Yeni Fragman İle Çıkışını Duyurdu!

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
PUBG Mobile 0 16 0 150x150 - PUBG Mobile için 0.16.0 Yaması Yayınlandı

PUBG Mobile için 0.16.0 Yaması Yayınlandı

Fast and Furious Crossroads 150x150 - Fast and Furious Crossroads 'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Fast and Furious Crossroads ‘ın Çıkış Tarihi Belli Oldu