in

GameOn Nedir? Amazon GameOn Detayları

GameOn Nedir? Amazon GameOn Detayları
GameOn Nedir? Amazon GameOn Detayları

GameOn nedir? Amazon, mobil oyuncuların birbirleri ile oyun klipleri paylaşarak, aynı zamanda etkileşimde bulunabilecekleri GameOn uygulamasını yayınladı. Oyun severler, uygulamanın vermiş olduğu görevleri yerine getirerek yarışmalara katılacak ve rozetler kazanma imkanına sahip olacaklar.

GameOn Nedir?

Dünyanın en büyük e-ticaret platformu özelliğine sahip ve aynı zamanda bir bulut bilişim ve teknoloji şirketi de olan Amazon, mobil oyun severlerin deneyimlerini birbirlerine aktarıp paylaşımlar yapabilecekleri uygulaması GameOn’u duyurdu. GameOn şu an itibari ile yalnızca Android’de ulaşılabilir olsa da yakın zamanda iOS’da da yerini alması bekleniyor.

Temel olarak bir ekran kaydı ile klip oluşturma ve bu klipleri paylaşıma sunma uygulaması olan GameOn, mobil oyun severler için uzunluğu 30 saniye ile 5 dakika aralığında olan oyun klipleri kaydetme ve bu klipleri GameOn profilinde paylaşma fırsatı sunuyor.

Birçok Oyun Desteği

Yapılan açıklamalara göre GameOn, an itibari ile PUBG Mobile, Angry Birds 2 ve Final Fantasy Brave Exvius gibi sevilen ve oldukça popüler olan oyunlar dahil olmak üzere 1000’in üzerinde oyun için destek sağlıyor. Klipler kaybedilerek uygulama içerisinde düzenlenebilirken, ön kamera kullanımı ile videolu yorumlar ya da altyazılar da dahil edilebiliyor.

GameOn uygulaması sayesinde mobil oyun severler, oyun esnasında diledikleri zaman kayıt başlayabilirken, geriye dönük klipler de oluşturabiliyorlar. Fakat GameOn uygulaması, depolama alanı sorunları ortaya çıkmaması adına oyunun sadece son birkaç dakikasını kaydediyor. Bununla birlikte, bir klip oluşturulamadığı zaman ise görüntüler direkt olarak kaydediliyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
The Textorcist Oyunu Epic Games Store'da Bedava

The Textorcist Oyunu Epic Games Store’da Bedava

MMORPG Oyun Nedir?

MMORPG Oyun Nedir?