blank - FM 2020 Satışa Sunuldu
Football Manager 2020
in

FM 2020 Satışa Sunuldu

Futbol oyunu sevenlerin heyecanla beklediği gün geldi ve bir menajerlik oyunu olan Football Manager 2020, tüm dünyada oyunsevelere sunuldu. Oyunda, sıfırdan başlayarak menajerlik kariyerinize tüm zorlukları aşarak sonunda zirveye ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Football Manager 2020 Satışa Çıktı

En popüler menajerlik oyunlarından birisi olan FM ‘nin yeni çıkan oyunu Football Manager 2020, satışa çıktı. Şu anda oyun, ülkemiz de dahil olmak üzere bütün dünyada satışa yer alıyor. Sıfırdan başlayarak liderliğe giden bu yolculukta eşsiz bir serüven yaşamak isteyen oyunseverler bu oyuna Steam gibi bir çok dijital platformdan ulaşabilirler.

Yenilenen bir çok özelliği ile oyunseverlerin beğenisini kazanacağı görülen oyunda 500 binden fazla futbolcu ve özelleştirme yer almakta. Kendi kadronuzu ve taktiğinizi oluşturarak liderliğe ulaşmaya çalışacağınız bu kariyer yolculuğunda yenilenmiş bir çok oynanış özelliğine de erişebileceksiniz. Gelişimi ve planlaması şimdiye kadar hiç olmadığı kadar geliştirildiğini kaydeden oyunun yapımcı firması SEGA, Football Manager 2020 ‘nin bir çok yeni özellikle beraber oyun kontrolü sunduğunu da bildiriyor.

Oyunun geliştiriciliğini ve yapımcılığını SEGA ile birlikte Sports Interactive firmasının yaptığı Football Manager 2020 oyunu genel olarak menajer olarak futbol takımınızı kontrol ettiğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda 51 ülkeden toplama 116 lig yer alıyor. Dünya genelinde çeşitli lig ve turnuvalara katılarak menajerlik kariyerinizde gün geçtikçe yükselebiliyorsunuz.

Oyundaki 200 ’den fazla takım arasından birini seçip Kariyer Modu ’nda başlayarak en alt takımlardan işe başlayarak liderliğe oynamaya çalışıyorsunuz. Oyunda, dünya genelinde toplamda 500.000 ’den fazla oyuncu yer almakta. FM 2020 ‘de aynı gerçek hayattaki gibi transfer bütçenizi yönetebiliyor ve oyuncu transferi için pazarlık yapabiliyorsunuz.

SEGA firması, FM 2020 oyununda bugüne kadar kullanılan en sürükleyici ve en akıllı maç motorunun kullanıldığını anlatıyor. Oyunun FM 2019 ‘dan nasıl farklılar getirdiğiniz ve ne kadar geliştiğini önümüzdeki günlerde daha net görebileceğiz. Oyunu oynayan ilk kullanıcıların yaptığı yorumlarına göre ise oyunun cidden başarılı olduğu görülüyor. Steam üzerinde yapılan 2 binden fazla yorum neticesinde FM 2020, “Çok Olumlu” incelemesine sahip olarak yerini alıyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Pokémon Sword and Shield'a Yeni Pokémon Eklendi

Pokémon Sword and Shield’a Yeni Pokémon Eklendi

blank - Facebook'un Yeni Uygulaması Whale Tanıtıldı!

Facebook’un Yeni Uygulaması Whale Tanıtıldı!