in

FIFA 20 Hataları Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

FIFA 20 Hataları Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

FIFA 20 hataları güç geçtikçe daha fazla olacak şekilde oyuncuların karşısına çıkıyor. Bildiğiniz üzere FIFA 20 oyunu 24 Eylül 2019 tarihinde piyasaya tüm oyuncular için sürüldü. Bu tarih öncesinde demo sürümü ücretsiz olarak yer aldı. Demo sürümünde olan hatalar kullanıcılar tarafından görmezden gelindi. Demo sürümü olduğu için oyunun orijinali çıktığında hataların giderileceği düşünüldü. Fakat işler pek de oyuncuların beklediği gibi gitmedi. Oyunun çıkmasının ardından 6 gün geçmesine rağmen hâlâ oyun hataları katlanarak artıyor. PlayStation sürümünde Türkiye ligine göz atan oyuncular kadroların güncel olmadığını görmekte. FIFA 20 hatalarını daha detaylı incelemek istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

2 20 - FIFA 20 Hataları Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

FIFA 20, PES 2020 ile büyük rekabet içerisinde bulunmaktadır. Fakat ikili karşılıklı hatalar yaparak oyuncuların karar vermesinde büyük çelişki yaratmaktadır. FIFA 20 ile hemen hemen aynı tarihte ortaya çıkan PES 2020 de hatalar yüzünden oyuncuların tepkisini çekmişti. Her iki oyunun demosunda da bu hatalar göze çarpmış ve oyuncular tarafından geliştiricilere bildirilmişti. Oyunların orijinal sürümleri çıkınca farklı hatalar meydana çıktı ve oyuncular her iki oyuna da soğuk bakmaya başladı. İki oyunun da hatalarını yazımızın devamında öğrenebileceksiniz.

FIFA 20 Hataları Fark Edilmeye Devam Ediyor

FIFA 20 kadro güncel olmaması oyuncuların moralini bozmaya devam ediyor. Aynı sorun PES 2020 oyununda da ortaya çıkmıştı. Demo sürümünden sonra yayınlana tam sürümde diğer takımlar da görüldüğünden oyuncu transferleri güncel olarak yansıtılmadığının farkına varıldı. FIFA 20 oyununda Türkiye Süperlig’e baktığımızda Galatasaray takımında Falco ismini göremiyoruz. Aynı şekilde Fenerbahçe’ye transfer olan Gustavo, Trabzon sporda forma giyen Sturridge de güncel değil. Oyun yayınlandıktan sonra 6 gün geçmesine rağmen bu transferlerin güncellenmemiş olması büyük tepkilere yol açıyor. Sadece Süperlig için değil, bazı tüm liglerde bu hatalar mevcut. Dünya genelinde 20 Ağustos 2019 tarihinden sonra yapılan hiçbir transfer güncel olarak yer almıyor.

22 4 - FIFA 20 Hataları Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

Kariyer Modunda Hatalar

FIFA’yı FIFA yapan mod olan kariyer modu içerisinde de birçok hatalar var. Yapay zeka ile Man City ve Liverpool takımlarını oynattığınızda kadrolar yedekle olacak şekilde sahaya çıkıyor. Dolayısıyla kariyer modunda sene sonunda iki takım da küme düşüyor. PES oyununda ise oyunculardan top çaldığınızda verdiği tepkiler oldukça yapmacık ve hatalarla dolu oluyordu.

222 17 - FIFA 20 Hataları Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

Daha önceden PES serisinde kadroların güncel olmama durumu yaşanıyordu. Bu yüzden PES oyuncuları duruma alışkın olabilirken. Fakat FIFA serisi uzun zamandır güncel olmayan kadrolarla yeni oyun sürümünü yayınlamıyordu. FIFA oyuncuları sürekli güncel kadrolara alıştıkları için bu tür hatalar onları PES platformuna yönlendiriyor. PES oyununda hatalar hızlı bir şekilde giderilirken henüz FIFA cephesinden bir hareket gelmedi.

Daha fazla bu tür yazılar için “Oyun Haberleri” kategorimizi takip edebilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

6 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
FIFA 20 En Yetenekli Oyuncular

FIFA 20 En Yetenekli Oyuncular

Dying Light 2 Detayları Belli Olmaya Başlıyor

Dying Light 2 Detayları Belli Olmaya Başlıyor