in

Fallout 76 Battle Royal Modu Eklendi

Fallout 76 Battle Royal Modu Eklendi

Fallout 76 battle royal modu ile artık Fortnite, PUBG, CoD oyunlarına rakip oluyor. Amerika’da her yıl düzenlenen E3 etkinlikleri esnasında Fallout yapımcıları oyuna battle royal modu geleceğini resmî olarak duyurdular. Sürpriz olarak Fallout oyuncularının ilk defa karşılacağı bir mod açıklaması da yine E3 2019 etkinliklerinde yapıldı.

Fallout yeni mod için E3 2019 etkinliğinde yayınlanan resmî videoyu konumuzda sizler ile paylaşacağız. Oyunu daha yakından tanıyacak ve battle royal modu hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız.

Fallout 76 Battle Royal

Fallout76 Screens 2mb Road 2 - Fallout 76 Battle Royal Modu Eklendi

E3 2019 etkinlik haftası hız kesmeden devam ediyor. Ünlü oyun yapım firmaları ileride yayınlanacak oyunlarını duyurmaya devam ediyorlar. Mevcut oyunlara da gelen yenilikleri duyurmaya çalışıyorlar. Bu kapsamda Fallout serisinin yapımcısı olan Bethesda Softworks, son oyuna yönelik ciddi açıklamalar yaptı. Fallout serisinin son oyunu olan Fallout 76 için eklenecek battle royal modu resmen duyuruldu. Battle royal modu hakkında detaylara da inildi. Harita üzerinde toplamda 52 oyuncu olacak. Modun ismi de “Nuclear Winter” olacak. Oyuncular için harika bir sürpriz daha duyuruldu.

Fallout 76 Ücretsiz Olarak Denenebilecek

Bethesda Softworks adına konuşan yetkili Tom Mustain, yeni çıkacak olan Fallout 76’nın 10 Haziran 2019 ve 17 Haziran 2019 tarihleri arasında tamamen ücretsiz oynanabileceğini söyledi. Üstelik oyun bilgisayar, PS4 ve Xbox One üzerinden oynanabilecek. Ücretsiz oynayacağınız Fallout 76’da nuclear winter modunu da yine ücretsiz olarak deneyebileceksiniz.

Nuclear Winter Fragmanı Yayınlandı

E3 2019 kapsamında fallout 76 battle royal moduna ait bir tanıtım videosu yayınlandı. Bu tanıtım modunda görüyoruz ki battle royal tarzının alışıldıktan biraz dışına çıkacağı görülüyor. Fragmanda yer alan unsurlarda mutasyona uğramış uçan kuşlar ve köpekler de yer alıyor. Yani sadece insanlara karşı savaş vermeyeceksiniz. Etraftaki mutasyon geçirmiş hayvanlar da hedefinizde olacak.

Fallout 76 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10
İşlemci: Intel Core i5-6600k 3.5 GHz /AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz veya eşit seviye işlemci
RAM: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 285 2GB veya eşit seviye ekran kartı
Boş Alan: 60 GB

Fallout 76 Ücretsiz Nasıl Oynanır?

Fallout 76 ücretsiz oynamak isteyenler 10 Haziran ve 17 Haziran 2019 tarihleri arasında buraya tıklayarak oyunu resmî web sitesi üzerinden kaydedip oynayabilecek. İnternet sitesi üzerinde 3 farklı platform için de ücretsiz oynama seçeneği bulunuyor. Oyuncular istediği alanda ücretsiz indirip oynayabilir.

Fallout 76 %50 İndirim

Fallout76 Screens 2mb Vista 3 - Fallout 76 Battle Royal Modu Eklendi

Oyunu ücretsiz olarak deneyip beğenenler için ise ayrı bir fırsat doğuyor. Oyun kısa bir süreliğine %50 indirimli satılıyor. 59.99€ etiketin yarısı olarak 29.99€’den satışa sunuluyor. İndirim bitiş tarihi için ise net bir şey söylenmedi.

Daha fazla bu tür haberleri okumak için “Oyunlar” kategorimizi takip edebilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

6 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
League of Legends Yeni Şampiyon Tanıtıldı

League of Legends Yeni Şampiyon Tanıtıldı

Nintendo E3 2019 Duyuruları

Nintendo E3 2019 Duyuruları