blank - Facebook'un Yeni Uygulaması Whale Tanıtıldı!
in

Facebook’un Yeni Uygulaması Whale Tanıtıldı!

Sosyal medya devi Facebook, kendine dair yeni uygulamaları tanıtmaya günden güne devam ediyor. İnsanlarla iletişimini en iyi şekilde ilerletmenin yeni yöntemlerini büyüten uygulamalar, bazı konularda değişimi de ön plana çıkarıyor. Peki ama nedir bu yeni uygulama?

Facebook tarafından geçtiğimiz günler yeni bir tanıtım yapılmıştı. Bu tanıtımda ödeme biçimleri konuşulmuştu. Bu biçimlerle birlikte beklentiler ve arayışlar da karşınıza farklı oyunlar çıkarıyordu. Ama Facebook yeni bir düzenleme ile çıkıyor karşımıza.

a2a4493bb99e8b5b08a4136b2d0025a409b93efe - Facebook'un Yeni Uygulaması Whale Tanıtıldı!

Farklı beklentiler ve düşünceler ile kişilerin kendilerini komik görseller olarak ön plana çıkarmasını sağlayan bu uygulama, çok kullanılacak gibi. Özellikle sosyal medya paylaşımları konusunda da önemli ölçüde bir renk katacak gibi görünüyor.

Uygulama ücretsiz sunuluyor

Ücretsiz bir şekilde sunulan uygulama, kendi içinde de farklı alışveriş seçeneklerine sahip olacak. Bu sayede hem kaliteli, hem de estetik bir dilde farklı fırsatları kendi içinde yenilemiş ve büyütmüş olacak. Bireysel beklentiler ve seçenekler için bakalım kişilerin hayatına nasıl uyum sağlayacak bu uygulama. Meralka bekliyoruz. Detayların ve farklı fırsatların içerisinde yer alan her bir aşamayı ve beklentiyi sizler için ön plana çıkarmaya hazırız. Yakın zaman içinde Android versiyonu da yayınlanacağı için, şu an yalnızca ios sürümü üzerinde bulunuyor ve sadece Kanada ülkesinde indirilebiliyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - FM 2020 Satışa Sunuldu

FM 2020 Satışa Sunuldu

blank - Need for Speed Heat Satış Rekoru Kırıyor

Need for Speed Heat Satış Rekoru Kırıyor