in

FenaFena SinirliSinirli WTFWTF LOLLOL AşkAşk OMGOMG AğlaAğla

En Çok Tercih Edilen Minecraft Modları

cropped mineon 758x426 - En Çok Tercih Edilen Minecraft Modları

En çok tercih edilen Minecraft modları ile sizlere unutulmaz Minecraft deneyimi yaşatacak modları sunacağız. Minecraft oyunu bildiğiniz üzere Dünya üzerinde en çok satılan oyunlar arasında yerini korumaktadır. Kareli grafiklerden oluşan oyun tamamen yaratıcılık geliştirme üzerine kurulmuştur. Aynı zamanda kraft özellikleriyle de hafızanızı güçlendirmektedir. Çocukları için bağımlılık da yapan aynı zamanda çocukların hayal gücünü geliştirmede katkıda bulunan Minecraft için birbirinden güzel modlara hazır olun. En iyi Minecraft modları için yazımızın devamını okuyabilir, Minecraft modları nasıl kurulur konusunda bilgi edinebilirsiniz. En çok tercih edilen Minecraft modlarını aşağı kaydırarak bulabilirsiniz.

2 4 - En Çok Tercih Edilen Minecraft Modları

Minecraft, Microsoft Studios ortamında MOJANG tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Oyun ilk olarak 17 Mayıs 2009 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Günümüzde popüler olan Origin veya Steam platformlarına dahi katılmadan çok büyük satış rakamlarını geride bırakmıştır. MOJANG firmasının bu başarısı günümüzde devam etmekte ve o kadar yeni oyun çıkmasına rağmen Minecraft satışları ve oynanması hızla artmaktadır.

Minecraft Modları Nasıl Kurulur?

Sizlere vereceğimiz mod isimlerini kurabilmek için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

  • İndirdiğiniz mod dosyasını (.jar uzantılı) Minecraft’ın “mods” dosyasına atıyorsunuz. İlgili klasör için çalıştır kısmına “%appdata%” yazıp tamama basmanız yeterli olacaktır.
  • Karşınıza gelen ekranda .minecraft kısmına tıklayın.
  • “mods” isimli klasör içine indirdiğiniz .jar uzantılı mod dosyasını atın. “mods” klasörü bulunmayanlar aynı isimde klasör oluşturup içine atabilirler.

En Çok Tercih Edilen Minecraft Modları: The Lost Cities

22 5 - En Çok Tercih Edilen Minecraft Modları

En çok tercih edilen minecraft modları arasında ilk sırayı “The Lost Cities” almaktadır. Oyunda gezinip yeni yerler keşfetmeyi sevenlerin hoşuna gideceği modda terk edilmiş şehir baz alınmaktadır. Burada birbirinden güzel yapılara tanık olacaksınız. Mod 1.10, 11 ve 12 sürümlerini desteklemektedir. İlgili modu Google üzerinde arama yaparak tamamen ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Sizlere sunacağımız tüm modlar bu şekilde ücretsiz ve Google üzerinden erişilebilir olacaktır.

En Çok Tercih Edilen Minecraft Modları: Journey Map

222 2 - En Çok Tercih Edilen Minecraft Modları

Minecraft üzerinde yaptığınız evi bulamıyor veya gitmek istediğiniz yere kolayca ulaşamıyor musunuz? O zaman imdadınıza Journey Map yetişecektir. Geniş olarak tüm Minecraft haritasını görüntüleyebilecek, nereye ev yaptığınızı kolayca bulabileceksiniz. Harita üzerinde işaretleme sayesinde yaptığınız evleri tek tek işaretleyebilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan ham maddeler için haritadan faydalanabilirsiniz. Ayrıca arkanızdan bir düşman geldiğinde bu mod sizi uyarıyor.

The Aether

2222 1 - En Çok Tercih Edilen Minecraft Modları

Minecraft üzerinde bulunan en kötü konum bildiğiniz üzere Nether bölgesidir. Normal yerde olmayan düşmanların tümüyle burada karşılaşmaktayız. Bu yere alternatif olarak The Aether bölgesi Nether’e alternatif olarak geliyor ve hayatınızda görmediğiniz canavarları bu mod üzerinde görüyorsunuz. Cehennemden çıkmışçasına güçlü ve kızgın olan canavarlara karşı harika yapılar üzerinde savaş vereceksiniz. Bu mod 1.7.3 sürümü ile uyumlu çalışmaktadır.

Daha fazla bu tür yazılar için “Oyun Haberleri” kategorimizi takip edebilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

6 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
cropped rpgon 150x150 - En İyi RPG Oyunları 2019

En İyi RPG Oyunları 2019

cropped sporon 150x150 - En İyi Spor Oyunları 2019

En İyi Spor Oyunları 2019