En Çok Rağbet Gören Cep Telefonları
En Çok Rağbet Gören Cep Telefonları
in

En Çok Rağbet Gören Cep Telefonları

En çok rağbet gören cep telefonları hangileridir? Bu yazımızda Dünyada ve ülkemizde en çok rağbet gören müşteri potansiyeli en yüksek telefonları inceleyeceğiz. Aradığın akıllı telefonlar hakkında en güncel bilgiler burada.

Nasıl bir telefon istiyorsun en önemli nokta bu. Genel anlamda her özelliği ile üst düzey bir telefon mu arıyorsun. Boyutu büyük mü olsun, yoksa küçük bir telefon mu, çözünürlük kaç mega piksel olsun, çift hatlımı yoksa tek hatlımı, fotoğraf ve video çekme kapasitesi vs. hadi en çok tercih edilen cep telefonları nelermiş bakalım ve birkaç tanesini inceleyelim.

En Çok Rağbet Gören Cep Telefonları

Iphone 11 pro / pro max, Samsung Galaxy S10, Samsung GalaxyNote 10+, Samsung Galaxy S 10, Iphone 11, Samsung Galaxy Note 10, Oneplus 7T Pro, Xiaomi Mi 9, Realme X2 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro (RedmiK20 Pro), Huawei P30 Pro, Huawei P30, Google Pixel 4XL, Google Pixel 4, Asus Zerfone 6, Honor View 20, Samsung GalaxyS10.

En çok telefon çeşitliliğini bulunduran Samsung firmasıdır aslında Samsung rahatlığına düşkünler için cep telefonu üretmiş, Apple ise hareketlilik kavramıyla özgürlükçü ve özgünlükçü kavramlarıyla cep telefonu üretmiş diyebiliriz. Ayrıca 2020 de en çok telefon satan firmalar; İlk sıra tabi ki Apple, ikinci sırada Samsung ve üçüncü sırada Huawei.

Biraz paranız varsa bu üç markadan kesinlikle vazgeçmeyiniz. Telefon tercih ederken nelere dikkat ediyoruz sadece görüntüye mi, kamerasına mı, ağırlığına mı, çift hat kullanılmasına mı, rengine mi yok oyun kaldırma gücüne mi şimdi tercih edilen üç telefonu inceleyelim.

Iphone Pro Max

İşletim sistemi IOS olup dahili hafızası 64GB, 256 GB ve 512 GB olarak üretilmiştir. Ağırlığı 226 gr olan iphone 11, 77.8 mm genişliğindedir. Kamera çözünürlük 5 mp – 12 mp arasında olup yüz tanıma, parmak izi okuyuculu ve suya dayanıklı olarak üretilmiştir. Ayrıca ön kamerasının geliştirildiğinin altını çizmekte fayda var. Gençler tarafından tercih edilme sırasında birinciliği elinde bulundurmaktadır. 4 K çözünürlüğünde video kaydı yapılması yeni getirilen yeniklerindendir bu özellik Iphone 11 max ın tercih edilme nedenlerinin sebeplerindendir.

Samsung Galaxy Note 10+

İşletim sistemi android olan Samsung galaxy note 10+ ağırlığı 175 grm olup 74.1 mm genişliğine sahiptir. Dahili hafızası 128 Gb dir. Ekran içi ultrasonik parmak izi okuyucusu ile en üst düzey güvenlik sağlar. Bir bilgisayar kadar geniş depolama alanına sahiptir. 30 dakika kadar kısa bir surede kendini hızlı şarj etmektedir. Samsung galaxy note 10+ da bir ön üç arka olmak üzere 4 kamera bulunmaktadır. Odakla çek, düzenle ve paylaş.

Samsung Galaxy Note 10 - En Çok Rağbet Gören Cep Telefonları

Samsung Galaxy S 10

Ultrasonik parmak izi sensörünü kullanan telefon olma özelliğini taşıyan samsung galaxy S10 un sloganı sadece göz alıcı değil, ezberleri bozan telefondur. Samsung Galaxy S10 198 gr ağırlığında olup 149.9 mm yüksekliğindedir. Samsung’un ürettiği tüm cihazların işletim sistemi android tir.

İncelediğimiz bu 3 cep telefonu şarj konusunda sizi yarı yolda bırakmaz. Ana ekranınızda kullanmakta olduğunuz uygulamalarda donmadan dolayı kapanma sorunu yaşamazsınız. Kendinizi profesyonel bir fotoğrafçı hissedersiniz, kendi oyun kaldığınızı kurarsınız, düşünsenize telefonunuz donmadan istediğiniz oyunları yükleyip oyuyorsunuz.

Kısacası bu telefonla hayatınızın tadını doya doya çıkartıyorsunuz. Bu 3 telefonun en büyük özellikleri, suya dayanıklı olarak üretilmesi, ultrasonik parmak okuyucuya sahip olmaları ve hızlı şarj olabilmeleridir

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy
Dokunmatik Ekran Nedir

Dokunmatik Ekran Nedir?

Clash Royale Bilgisayarda Nasıl Oynanır

Clash Royale Bilgisayarda Nasıl Oynanır?