2020 01 08 17 55 46 - Elon Musk Twitter'dan Cevap Verdi!
in

Elon Musk Twitter’dan Cevap Verdi!

Tesla ile gündeme gelen ve üzerine oldukça çok konuştuğumuz kişilerden olan Elon Musk, günümüzün belki de en çok sevilen ve ön plana çıkarılan girişimcisi ve bilim insanı diyebiliriz. Elon Musk geçtiğimiz günlerde bir etkinlikte dans etmişti ve yapılan bir paylaşıma geri dönüş yaptı.

Tesla ve SpaceX’in sıra dışı CEO’su Elon Musk, bugün Çin’deki Gigafactory fabrikasının açılış konuşması sırasında yaptığı dans ile gündeme oturmuştu. Web tekno sayfasından yapılan paylaşım ile birlikte Elon Musk dönüş yaptı. Twitter’daki şahane ortamdan kesitleri aktarıyoruz.

Twitter’da ortam şahane. 30 milyonu aşkın takipçisi ve her seferinde ortalığı karıştıran paylaşımlarıyla Elon Musk olmasa eminiz ki çekilmez bir yer olurdu. Zira kendisi sosyal medya kültürünü çok iyi biliyor. Her türlü davranışı başkaları mizah malzemesi yapmadan bu görevi de kendisi üstleniyor.

7 Ocak’ta Çin’de yaptığı fabrika açılışı sırasındaki dans görüntülerini de yine kendisi Twitter hesabından paylaşmıştı Bütün dünya Musk’ın eğlenceli üslubuna alışıktı ama iş mizah olunca Türkiye’den çoğu kişinin haberi bile yoktu. Taa ki bugüne kadar.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yükleniyor...

0
2020 01 08 17 49 22 150x150 - Instagram Hesap Dondurma İşleminde Gelişme!

Instagram Hesap Dondurma İşleminde Gelişme!

2020 01 12 12 37 08 150x150 - Sinema Filmleri Oyun Olabilir!

Sinema Filmleri Oyun Olabilir!