blank - Division 2 Oynanır mı?
in

WTFWTF

Division 2 Oynanır mı?

Division 2 mi, Divison 1.5 mu?

Oyunda değişiklik yok değil ancak harita anlamında oynayanlar bilirler grafikler gerçekten anlık durup harbiden neler oluyor burda diye düşünmenize sebep oluyor.

Division 2 de farklılık olarak yetenek ve perk sistemi değiştirilmiş.Yeni yetenekler ve silahlar eklenmiş.Ve silah konusunda ise 2-3 silah iyi diğerleri çöp diyip bir kenara atamıyorsunuz.Her silahın gerçekten iyi oldugu en az bir özelliği bulunuyor.Private Beta olduğu halde yapılan değişiklikler gayet yerinde.

XbwyUTqnUVsHT29sUGSw7B - Division 2 Oynanır mı?
The Division 2

Yalnız beni üzen konu ise oyunun işlenişi hiç değişmemiş. Görevler hala aynı şekilde ilerlerse de yan görevlerde büyük farklılıklar var. Ayriyeten yetenek-perk artışı ve silahların özellikli olması oyunu daha da eğlenceli kılıyor. Beta da yapılabilen tek görev şuanlık CONTROL POİNT. Bu görevin ise GTA dan aşina olduğumuz çete bölgesi ele geçirme tipinde olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü yapmanız istenen şey bölge içindeki düşmanları öldürüp online arkadaşlarınızla bölgeyi ele geçirmek. Dalga halinde gelen düşmanları dostlarınızla öldürdüğünüzde bölgeyi temizlemiş oluyorsunuz.

Eski oyuna nazaran değişen birşey de ilk oyundaki sıvı maddeleri yanma gibi hasar veren çatışmalarda kullanmaktan çok kontrol noktalarına bağışlayıp yeni ekipmanlar açabilir veya zırh ve silah için gereken malzemeleri topluyor olabilmeniz.

Kötü yanlarından birini söylemem gerekirse arayüzü gerçekten hiç iç açıcı değil. Hatta Beta ya göre bile iyi değil seçenek değiştirirken yaşattığı o kasma hissi gerçekten çok can sıkıcı.

Aşağıdan oyunun trailer videosunu izleyerek son kararı siz verin:

Report

Ne Düşünüyorsun?

11 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Battlefield 5'in Battle Royale Modu Firestorm Tanıtıldı!

Battlefield 5’in Battle Royale Modu Firestorm Tanıtıldı!

blank - Sanal Gerçeklik Dünyasında 1 Hafta Geçirmek

Sanal Gerçeklik Dünyasında 1 Hafta Geçirmek