blank - Dev Bütçeli Avatar Oyunu İptal Edilmeyecek!
in

Dev Bütçeli Avatar Oyunu İptal Edilmeyecek!

Avatar filmini hepimiz biliyoruz ve bu filme dair büyük bir beklenti ve sevgi duyuyoruz. Sizinle ilgili her bir seçimi kendi içinde ön plana çıkaran sitemiz, sizler için de güncel oyun haberlerini ortaya çıkarmaya devam ediyor. Oyun tutkunlarının merakla beklediği bu oyun için gelin detaylara göz atalım.

Avatar’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre oyun tutkunlarının meraklı bekleyişi sürüyor ve bu konuya dair yoğun bir çalışma sağlanıyor.

İki yıldan fazla yeni bir oyun üzerinde çalışan firma, gerçekten de önemli bir seçenek oluşturuyor. Bu yüzden oyun hakkında pek çok detay var iken ön plana çıkarılan seçenekleri de kendi içinde dinlemiş ve organize etmiş oluyoruz. Bu yüzden oyunun iptal edildiğine dair söylentiler çıkıyor karşımıza. Bu konuya dair de yeni bir durumun olduğunu söyleyebiliriz.

Büyük bir sükse beklenen oyunla ilgili yeni gelişmeler hepimizi etkiliyor diyebiliriz. Bu yüzden zaman kaybetmeyin ve sizler de bu konuya dair bütün gelişmeleri kendine has bir dilde ortaya çıkarmaya başlayın.

Resmi açıklamalar şu şekilde;

2019 12 04 12 03 05 - Dev Bütçeli Avatar Oyunu İptal Edilmeyecek!

Bakalım yakın zaman içerisinde nasıl bir ilerleme sunulacak ve insanlar ne şekilde bir detaya dokunacak.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Microsoft Xbox Sanal Gerçeklik Konusuna Girmeyecek

Microsoft Xbox Sanal Gerçeklik Konusuna Girmeyecek

blank - Yeni PS5 Büyük Bir Başarı Getirecek!

Yeni PS5 Büyük Bir Başarı Getirecek!