in

Cyberpunk Ertelenme Nedeni Nihayet Açıklandı!

2020 01 23 16 46 15 - Cyberpunk Ertelenme Nedeni Nihayet Açıklandı!

Ertelenen oyuna dair oyunseverlerin bolca yorumunu alan Cyberpunk, nihayet gerçek bir sebep ile duyuruldu. Bu sefer oyunun ertelenme sebebinde farklı amaçlar yer atıyor.

Yapılan çalışmalara göre, oyundaki gelişmeler yeterli gelmemiş olacak ki yeni güncellemeler üzerinde çalışılıyor. Söz konusu oyuna dair içeriden bir kaynak, Cyberpunk 2077’nin piyasaya sürülme tarihinin ertelenmesinin asıl sebebinin mevcut nesil konsollar olduğunu belirtti. Polonya’da gerçekleştirilen bir podcast’te bazı açıklamalarda bulunan kaynak, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında oyunun oynanamayacak kadar kötü bir performans sergilediğini açıkladı.

Özellikle Xbox One konsolunda çok kötü bir performans gösterdiği söylenen oyunun ertelenmesinin asıl sebebinin performans yetersizliği olduğu ortaya çıktı.

Ertelemenin sebebi kalite!

Erteleme ile ilgili sebeplerinin tamamen kalite ile ilgili olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu durum herkes için önem arz ederken, oyun severler için de gerçekten özverili bir dil yaratıyor. Bu yüzden erteleme süreçlerine de aktif olarak göz atabiliyoruz. Yapılacak olan her yeni çalışma ve güncel ilerleme bizler için de beklenti yaratıyor.

Report

Ne Düşünüyorsun?

5 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
2020 01 23 16 32 55 150x150 - Fortnite Oyunu İçin Hangi Telefonlar Uyumlu!

Fortnite Oyunu İçin Hangi Telefonlar Uyumlu!

2020 01 23 17 05 58 150x150 - Mara İsimli Deneysel Bir Oyun Geliyor!

Mara İsimli Deneysel Bir Oyun Geliyor!