CS GO Source 2
in

LOLLOL OMGOMG AşkAşk FenaFena

CS GO Source 2 Nedir? Neler Değişecek?

Source 2, Valve tarafından geliştirilen oyun motoru Source motorunun yerine geçmesi için geliştirildi. Source 2 ilk olarak 2015 yılında Dota 2 ile tanıtıldı. Dota 2 Reborn güncellemesi beraberinde yeni arayüz, yeni grafikler ve olabildiğince optimizasyon getirdi ve Valve bunu yeniden doğuş olarak tanıttı. Aynı zamanda Valve bu motoru Artifact, Dota Underlords ve Half-Life Alyx oyunlarında da kullandı.

Son zamanlarda CS GO için de gelmesi beklenen Source 2, oyunu baştan aşağı değiştireceği tahmin ediliyor.

maxresdefault 8 1024x576 - CS GO Source 2 Nedir? Neler Değişecek?

Source 2 CS GO’ya ne zaman gelecek?

Şuan hemen hemen bütün oyun haber kaynakları bu güncellemenin çok yakın zamanda geleceği yönünde haber yapıyor fakat henüz elimizde kesin bir bilgi yok. Kesin olan tek şey güncellemenin bu yaz çıkacağı ve uzun bir süre beta sürecinde kalacağı. Beta süreci 1 yılı bile bulabilir deniyor çünkü oyunun motoru baştan aşağı değişecek ve beraberinde oldukça buglı bir oyun olacak.

Sonuç olarak Source 2 bugün çıksa bile rekabetçi maçların atılması uzun bir süre sonra olacak.

263746d2d65ba3bcc04bf4ac235d8a12f00f602b 1024x576 - CS GO Source 2 Nedir? Neler Değişecek?

Oyun içinde neler değişecek?

Profesyonel e-sporcular bu konu hakkında oldukça bilgiye sahip çünkü kariyerleri neticesinde Valve ile iletişim halindeler.

Bir e-sporcunun dediklerine göre Source 2 güncellemesi geldiği anda oyun içi ışıklandırmalarda ciddi değişimler olacak fakat oyundaki haritalarda direkt olarak grafiksel değişimler olmayacak. Source 2 kendini oyuna yeni gelecek haritalarda daha bariz gösterecek.

Source 2 FPS düşürür mü?

Oyuna gelecek güncelleme daha önce Dota 2 tarafında denenmişti, ilk başta oyun içinde fps sorunları olsada sonradan güzel bir performans sergilediği görüldü. Soruce 2 içinde bolca optimizasyon bulunduracağı için FPS değeriniz ya aynı kalır yada yükselir. Düşme durumu olacağını sanmıyoruz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

8 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Steam'de İndirimde Olan En İyi Oyunlar (20 Mayıs 2020)

Steam’de İndirimde Olan En İyi Oyunlar (20 Mayıs 2020)