blank - Call of Duty: Modern Warfare'e Yeni İki Oyun Modu
in

Call of Duty: Modern Warfare’e Yeni İki Oyun Modu

Call of Duty: Modern Warfarei piyasaya çıktığı ilk günden beri oyunseverlerin büyük beğenisini topladı. Bu muhteşem oyuna ise yakında iki yeni mod eklenecek. Tam olarak ne zaman ekleneceği bilinmiyor olsa da herkes tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. 

Call of Duty serisinin çok fazla beğeni kazanan yeni oyunu Modern Warfare, şuan oyunseverlere 10 adet farklı oyun modu sunmakta. Tabi ki oyun modlarının bu sayısı sınırlı kalmış değil. Kısa bir süre önce oyuna iki yeni oyun modu daha eklenmişti bunlar; Cyber Attack (Siber Saldırı) ve Gunfight (Çatışma) modları.

Ancak  öyle görünüyor oyunda yer alan bu oyunun modları sadece bunlarla da sınırlı kalmayacak. Modern Warfare’ın bilgisayar sürümünde yapılan araştırmaların ardından iki yeni modun daha olacağı ortaya çıktı. İncelenen verilere göre bu yeni iki oyun modunun adları Gun Course ve Marksman Range şeklinde olacak.

Gun Course Modu

Bu iki yeni modundan birisi olan Gun Course modu, Call of Duty oyuncularının daha önceden de tanıdık olduğu temaya sahip. Bu modda hedef oynadığınız eğitim haritasını, karşınıza çıkacak düşmanları geçerek en hızlı şekilde tamamlamak. Bu modda yer alan zorluk, en kısa sürede bitirmeye çalıştığınız yerde karşınıza çıkacak olan sivilleri vurmamak olacak.

Call of Duty Modern Warfare Sistem Gereksinimleri Açıklandı - Call of Duty: Modern Warfare'e Yeni İki Oyun Modu

Marksman Range Modu

Oyuna ekleneceği belirtilen ikinci bir mod da Marksman Range modu. Bu moda ait maalesef detaylı herhangi bir bilgi yer almıyor. Fakat oyun modunun isminden yola çıkılarak bir tahmin yürütmek mümkün olabilir. Modun muhtemel hedefi belirli bir zaman diliminde vurabildiğiniz kadar hedefi vurmak olacak. Bu yeni oyun modu, daha önceki oyunlarda yer alan Firing Range adlı silahları test etmemizi sağlayacak modun yeni hali de olabileceği düşünülüyor.

call of duty modern warfare icin 2 yeni oyun modu yolda 1024x583 - Call of Duty: Modern Warfare'e Yeni İki Oyun Modu

Kısacası yeni oyun modlarının ne zaman Modern Warfare’e ekleneceğine, hatta eklenip eklenmeyeceğine dair kesin bir bilgi, ipucu yer almıyor. Duyurulan bazı haberlere göre ise yeni modlar, çok kısa bir süre sonra çıkacak olan DLC ile beraber ekleneceği yönünde. Ancak Infinity Ward tarafından bu konu ile ilgili kesin bir açıklama şuana kadar yapılmadı.

Report

Legend

Yazar Kerem Şekerci

Oyuna meraklı üniversite öğrencisi. Oyun dünyasına katkı yapmayı seven, Hobi olarak video oyunları oynayan ve bateri çalan birisi.

Ne Düşünüyorsun?

6 puan
+oy -oy

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - League of Legends 10.Sezon Geliyor

League of Legends 10.Sezon Geliyor

blank - Xiaomi, Mi TV 5 Serisi Akıllı Televizyonlarını Tanıttı

Xiaomi, Mi TV 5 Serisi Akıllı Televizyonlarını Tanıttı