blank - Call Of Duty: Modern Warfare
in

Call Of Duty: Modern Warfare

Call of Duty’nin şimdiye kadar en ünlü serisi olan Call of Duty: Modern Warfare başından sonuna kadar güzel bir deneyim ile oyun severler ile buluştu. 

Oyunseverlerin uzun süredir merakla beklediği oyun Activision ve Infinity Ward tarafından geliştirildi. Oyun aslında sanal dünya ile gerçek dünyamız arasındaki bir bağı gözler önüne seriyor. Dünyamızda anlık gelişebilecek kararların nelere yol açabileceğini bizler bu oyun vasıtası ile görebilmekteyiz. Call of Duty’nin yeni serisi Modern Warfare nefesinizi kesecek mükemmel bir single-player hikaye ve aksiyonlu multi-player oyun sahası ile yeni takım oyunu deneyimini oyuncu ile buluşturuyor. 

Launch 1.0 1024x576 - Call Of Duty: Modern Warfare

Oyun Nasıl?

İnfinity Ward Stüdyo Eş Başkanı olan Dave Stohl: Call of Duty: Modern Warfare’ın her tarafı ile yeniden tasarlanmış modern bir oyun olduğunu belirtiyor. Bunun yanında oyunu tasarlarken günümüz dünyasının gerçekliğinden esinlendiklerini ve bu hususta anlamlı bir deneyim sunduklarını, oyunculara ikonlaşmış Avrupa şehirlerine ve Orta Doğu ülkelerinin her an patlamaya hazır bir bomba gibi olan durumunu gösterdiklerini söylüyor. Ayrıca oyuncuların heyecanı doruklarda yaşayacakları çeşitli görevler için farklı uluslararası askeri güçlerin ve savaşçıların arasına katılacaklarını, bu heyecan yaratan oyunun oyuncularla buluşması ve oyun severler tarafından sevilerek oynanmasını sabırsızlıkla beklediklerini belirtiyor.

call of duty modern warfare beta shot 7 1024x576 - Call Of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare oyun severlere yepyeni motor güncellemeleriyle sürükleyici ve gerçekçi bir deneyim sunmakta. Oyun teknolojinin gelişmesi ile birlikte görsel mühendisliğin de oldukça geliştiği ve son teknoloji fotogrametriye müsade eden sistemi, yeni hibrid yayın aktarma, yeni PBR işleme, dünya hacimli ışıklandırma, 4K HDR, DirextX Raytracing ve ayrıca GPU geometrisi aktarım hattı kullanılmış.

Call of Duty: Modern Warfare, daha önce çıkmış olan Call of Duty oyunlarına nispeten farklı bir oyun stiline sahip. Call Of Duty: Modern Warfare geçmiş serilerine göre daha yavaş ve taktiksel oynanmaya müsait bir oyun haline dönüştürülmüş.

Call of Duty: Modern Warfare Fiyatı

Oyun severler Call of Duty: Modern Warfare ile birlikte tüm oyun süresinde kendilerini oyunun içerisinde bulacaklar. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilen oyunun fiyatı da aşağıdaki gibi:

PlayStation Store Standard Edition — 469,00 TL

Xbox Store Standard Edition — 472,50 TL

Battle.net Standard Edition — €59.99 

Report

Ne Düşünüyorsun?

6 puan
+oy -oy

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
blank - Xiaomi Mi 8, MIUI 11 Yenilemesiyle Karşımızda!

Xiaomi Mi 8, MIUI 11 Yenilemesiyle Karşımızda!

blank - AirPods Pro Özellikleri

AirPods Pro Özellikleri