in

BiP Yeni Özellik Kullanılabilir Durumda

BiP Yeni Özellik Kullanılabilir Durumda

Turkcell’in piyasaya sürdüğü yerli mesajlaşma uygulaması BiP gündemde kalmaya devam ediyor. BiP yeni özellik sayesinde artık yapacağınız grup konuşmalarında görüntülü konuşabileceksiniz. BiP bildiğiniz üzere Whatsapp rakibi olarak piyasaya sürüldü. Siyasilerin de yerli mesajlaşma uygulamasını desteklediğini bilmekteyiz.

Yukarıdaki durumlar göz önüne alındığında BiP’in Whatsapp uygulamasından eksik bir yanının kalmaması gerektiğini söyleyebiliriz. Whatsapp mesajlaşma uygulaması grup görüntülü konuşma özelliğini çok daha önce kullanılabilir duruma sokmuştu. Bu gelişmenin ardından Turkcell’e ait BiP uygulaması da araştırmalarını sürdürüp sonlandırmış bulunuyor. Artık BiP uygulaması üzerinden arkadaşlarınız ile beraber toplu görüntülü konuşma yapabileceksiniz.

Screenshot 2 3 - BiP Yeni Özellik Kullanılabilir Durumda

Görüntü Kalitesi Bozulmuyor

Yapılan testler ve kullanıcı deneyimleri sonrasında grup görüşmelerinde kamera açıldığı zaman görüntü kalitesi hiçbir şekilde düşmüyor. İstediğiniz kadar kişiyi gruba dahil edebilir ve süre kısıtlaması olmadan konuşmalarınızı sürdürebilirsiniz. Aynı zamanda grup görüşme ekranında mikrofon kapatma, kamera kapatma ve kamerayı arka, ön olacak şekilde değiştirme imkanınız bulunuyor. Yanınızda konuşmalar olduğu zaman grup görüşmesindeki arkadaşlarınızı rahatsız etmeden mikrofon kapatıp tekrardan aktif edebilirsiniz.

BiP Kullanmak Artık Çok Kolay

BiP uygulaması 7’den 77’ye herkesin kullanabileceği kolaylıkta tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanırken ve öğrenirken hiçbir şekilde zorluk çekmeyeceksiniz. Üstelik Turkcell’in sizlere sunduğu teşvikler sayesinde uygulamayı keşfetmek için bir fırsatınız olacak. Tarifeler üzerinde sürekli olarak BiP için ücretsiz internet seçeneği bulunuyor. Böylece yerli mesajlaşma uygulamasından yapacak olduğunuz görüntülü konuşmalar, mesajlaşmalar, fotoğraf ve video göndermeleri için internet paketinizi tüketmeyeceksiniz. Whatsapp için böyle özel teklifler olmadığından dolayı BiP uygulaması günümüzde kullanma oranını gittikçe arttırmaktadır.

Kullanmak için Teşvik, Devam Etmek için Ödül

Uygulamayı ilk kullanmanız için teşviklerin yanı sıra BiP üzerinde kullanımlarınızdan sonra çeşitli ödüller de alabiliyorsunuz. Yine Turkcell operatöre sahip olan kişiler bu uygulamayı kullanma süresine göre bedava internet sahibi oluyorlar. Kazandıkları internetleri de Instagram ve diğer platformlarda kullanabiliyorlar.

Bir Mesajlaşma Uygulamasından Daha Fazlası

Screenshot 1 4 - BiP Yeni Özellik Kullanılabilir Durumda

Whatsapp gibi sadece mesajlaşma yaparak uygulamada vakit geçirmeyebilirsiniz. Keşfet kısmında bulunan haberler ve ünlü kişilere ait hesaplar sayesinde kendinize yeni bir eğlence bulabilirsiniz. Böylece ek olarak haber uygulamaları veya diğer siteleri dolaşmak yerine tek bir mesajlaşma uygulaması ile hepsini halledebileceksiniz. Magazin haberlerinden film haberlerine kadar Türkiye’yi ilgilendirecek haberlere ücretsiz olarak ulaşabileceksiniz.

Ücret Ödemek Yok

Ücret verip reklamsız uygulama, yüksek görüntü kalitesi veya ayrıcalıklı üye olmuyorsunuz. Herkesin eşit olarak faydalanabildiği BiP uygulaması tamamen ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. Üstelik BiP yeni özellik sayesinde diğer mesajlaşma uygulamalarından bir eksik yönünü de görmüyorsunuz. BiP yeni özellikleri bünyesine katmaya devam ediyor ve en popüler yerli mesajlaşma uygulaması olma yolunda hızla ilerliyor. Siz de yerinizi alıp köklü BiP kullanıcısı olabilirsiniz.

Teknoloji” kategorimizi takip ederek daha fazla bu tür haberleri okuyabilir, yararlanabilirsiniz.

Report

Ne Düşünüyorsun?

7 puan
+oy -oy
Platin

Yazar Batuhan

ŞerifOnaylı Kullanıcıİçerik YazarıYıllık Üye

Yorumlar

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

0
iOS 13 Özellikleri Yayınlandı

iOS 13 Özellikleri Yayınlandı

Apex Legends 1.2 Yaması Yayınladı

Apex Legends 1.2 Yaması Yayınladı